Як включити відображення розширень файлів?

Рекламний блок

Сьогодні я зважився написати невелику інструкцію або простіше кажучи простий мануальчик про те, як можна включити функцію відображення розширень файлів. На мій погляд дана стаття в нагоді практично кожному. Отже, поїхали.

Спочатку поясню саме поняття розширення файлів. Розширення увазі в собі набір символів (числа або цифри), які знаходяться в кінці назви будь-якого файлу, а точніше після кінцевої точки. За допомогою цих покажчиків типу файлів, операційці не складає труднощів правильно ідентифікувати файли. Тобто, система, бачачи певне розширення автоматично підбирає додаток за допомогою якого даний файл можна відкрити. Для того, щоб стало більш зрозуміло, про що я кажу розглянемо на прикладі. Візьмемо відомі покажчиків типу файлів, з якими напевно всі стикалися: *.txt, *.doc, *.zip *.rar, *.jpg, *.png, *.mpeg, *.mkv і т. д. Наприклад, файл з розширенням *.jpg (картинка) відкривається стандартним переглядачем зображень Windows, а файли з додатком *.doc відкриваються програмою MS Word. Якщо для відкриття певних типів файлів у вас на комп'ютері встановлено кілька програм, ви завжди можете самостійно вибрати для себе більш зручну. Ось у мене, наприклад, для перегляду зображень є цілих чотири програми: вбудований переглядач, Photoshop, irfanview і ACDSee. Під определенною роботу з фотографіями я сам вибираю для цієї мети більше підходить і зручну програму.

В ОС сімейства Windows за замовчуванням відображення покажчиків типу файлів не передбачено, тобто вони приховані і виглядає це таким чином:

вид файловДля включення або навпаки включення розширень, робимо наступне (наочний приклад наводитися на операційній системі Windows 8.1):


1. Натискаємо Пуск > Панель Управління > Параметри Папок або відкриваємо Мій комп'ютер - > натискаємо на вкладку Вигляд > в правому верхньому куті натискаємо на квадратний значок Параметри > Змінити параметри папок і пошуку.

Параметры Папок

Параметры Папок кнопка2. У вікні «Параметри папок» переходимо на вкладку «Вид» і прокручуємо колесо миші в кінець наявного списку. Шукаємо в кінці пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів».

отображение расширений файлов3. А тепер найголовніше. Якщо ви виявили бажання включити відображення покажчиків типу файлів, то вам лише потрібно зняти галочку з цього пункту, далі натиснути «Застосувати» і кнопку «ОК». Аналогічним чином і відключається відображення розширень файлів, тобто ставимо галочку назад і зберігаємо свої дії.

Ось в принципі і все, сподіваюся, дорогі читачі, що дану процедуру я пояснив в зрозумілому для вас вигляді. У випадку виникнення питань задавайте їх у коментарях, відповім на всі. Удачі.

Рекламний блок