Як настроїти віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет з допомогою TeamViewer

Рекламний блок

Одного разу я вже писав, як можна організувати віддалений доступ до комп'ютера за допомогою програми LogMeIn. У цій же статті я хочу показати, як настроїти віддалений доступ до комп'ютера за допомогою програми TeamViewer. В принципі, цю прогу можна використовувати і безкоштовно. У безкоштовної версії є деякі обмеження по часу, але це не суттєво, особисто мені повністю вистачає безкоштовних можливостей програми.

І так, що потрібно зробити в першу чергу. Для початку потрібно скачати TeamViewer, при чому зробити це краще з офіційного сайту, щоб на всякий випадок унебезпечити себе від всяких незрозумілих версій даної програми, які можуть містити віруси. Ви ж, фактично, даєте доступ до всієї інформації, яка зберігається на комп'ютері і краще дати її людині, якій хочете, чим зловмиснику, який зламав програму, і виклав її на сторонньому сайті.

Посилання на скачування програми з офіційного сайту я вам даю:
http://www.teamviewer.com/ru/.

Зі скачуванням і установкою проблем виникнути не повинно, тому жодних порад з цього приводу я давати не буду, та й радити там нічого особливо, а безпосередньо відразу перейду до інтерфейсу самої програми.

Ось так виглядає інтерфейс програми:

Как настроить удаленный доступ к компьютеру через Интернет

Тільки поля Ваш ID та Пароль будуть заповнені, я на всяк випадок зафарбував.

Ваш ID – ідентифікатор вашого комп'ютера, ви будете повідомляти, людині, якій необхідно буде підключитися до нього.

Пароль – відповідно, пароль, який ви повідомите вашому партнерові, тому що без нього він підключається.

Поле ID партнера – це ідентифікатор комп'ютера, до якого ви хочете підключитися. Його повинен скинути вам в скайпі або продиктувати по телефону ваш партнер. Природно, на обох комп'ютерах має бути встановлено TeamViewer. Пізніше ця людина повинна буде продиктувати вам і пароль, щоб ви отримали доступ до його комп'ютера.

Якщо у вас декілька комп'ютерів, будемо так говорити в підпорядкуванні, можна зробити постійний пароль до них, щоб вам було зручно з одного місця заходити на різні машини при цьому нікого не просити, щоб вам диктували паролі. Наприклад, один комп'ютер може бути у вас на офісі, а вдома, ви з офісу потрапляєте на домашній комп'ютер, і берете звідти файли, які вам потрібні.

Давайте спробуємо подивитися, як це організовано у мене, для цього достатньо натиснути на посилання «Комп'ютери та контакти» в правому нижньому кутку:

Як бачимо, в акаунті 4 комп'ютера, два зараз в мережі, а два не в мережі, на кожен з комп'ютерів я можу заходити під постійним паролем, а не динамічними. Для того щоб мати можливість таке робити вам потрібно зареєструватися на сайті TeamViewer, тобто створити там свій обліковий запис. Як це зробити?

На скріншота видно, що для того, щоб увійти в свій обліковий запис необхідно ввести ім'я користувача та пароль. У вас немає облікового запису, тому необхідно просто натиснути на посилання «Зареєструватися» і пройти досить таки не складну процедуру:

Для того, щоб додати певний комп'ютер в групу контрольованих необхідно у вкладці «Зв'язок» натиснути на пункт «Налаштувати неконтрольований доступ». При цьому обліковий запис повинна бути створена, і ви вже повинні були увійти під нею.

У нас з'являється віконце, в якому потрібно ввести ім'я комп'ютера, щоб його якось впізнавати серед інших, а також постійний пароль, який ви будете вводити, щоб потрапити на цей комп'ютер. Якщо все ввели, то натисніть кнопку «Готово».

Тепер ця машина буде відображатися в закладці «Мої комп'ютери».

TeamViewer має безліч функцій з якими можна поступово розібратися, наприклад, ви можете працювати в ньому, як у файловому менеджері, тобто з одного боку у вас будуть відображатися файли і папки вашого комп'ютера, а з іншого віддаленого і таким чином ви зможете здійснювати передачу файлів.

Я сподіваюся, за допомогою моєї невеликої підказки ви змогли налаштувати віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет.Рекламний блок