Як відправити файл великого розміру?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Інтернет

хранилищеВ даний час файлом великого розміру вже нікого не здивуєш. Фільми у високій якості, які важать 20-30 ГБ - звичайна справа. Комп'ютерні ігри також стають все більше і більше. Програми, і ті, продовжують набирати вагу. Що говорити про фотографії, які зроблені на сучасні фотокамери - вони просто величезні (вчимося прибирати фон фотографії). Проблема виникає, коли ми хочемо відправити ці гігантські файли кому-небудь з інтернет.


Приміром, ми захотіли поділитися фотографіями, зробленими на узбережжі Середземного моря, зі своїми друзями. А друзі, як на зло живуть в іншому місті. Як бути? Розумний варіант - переслати весь фотозвіт з інтернет. Напевно, логічно було б здійснити відправку по електронній пошті. Але не тут то було! Не всі поштові клієнти підтримують відправку файлів великого розміру. Як правило, стоїть обмеження в кілька десятків мегабайт, що для нас неприйнятно.

Однак, існує кілька способів, що дозволяють відправити файли великого розміру. Давайте спробуємо розібратися, що це за способи і як ними можна скористатися.

1. Перший спосіб є дуже зручний для передачі файлів великого розміру. Для цього потрібно встановити торрент-клієнт. Хто не знає що це таке, можете почитати в інтернеті - там інформації дуже багато. Завантажити торрент-клієнт можна звідси. Після установки, запускаємо utorrent.

У верхньому меню натискаємо Торрент/Створити.

Создать торрент

У вікні кнопкою Файл вибираємо наш великий документ або програму, яку хочемо відправити. Можна використовувати кнопку Папка, якщо файлів декілька. Потім натискаємо Створити і зберегти в...

Создание торрента

Якщо з'явиться ось таке повідомлення,

big3

то погоджуємося і натискаємо Так. Почнеться процес створення торрента, після якого вам буде запропоновано вибрати ім'я і папку для збереження. Створивши торрент, відкриваємо його, клацнувши два рази лівою кнопкою миші, або через меню Торрент/Додати. Відкриється вікно додавання торрента. Потрібно перевірити, щоб шлях до файлу збігався з дійсним. Якщо ні, то виправляємо. Натискаємо ОК.

big4

Почнеться перевірка файлу, і якщо все зроблено правильно, то стан зміниться на Лунає, а перед назвою з'явиться зелена стрілочка.

big5

Останній штрих - клацаємо правою кнопкою миші по торренту, і в контекстному меню натискаємо Примусово.

Принудительно

От і все. Тепер потрібно відправити файл торентафайл торрента того, кому хотіли передати той самий файл великого розміру. Йому потрібно буде його запустити. Нагадаю, у вашого друга також повинен бути встановлений utorrent, а ви не повинні закривати програму, поки один буде качати файл.

2. Другий спосіб - завантажити файл на Яндекс.Диск і поділитися з другом посиланням для завантаження. Адреса сайту disk.yandex.ru. Щоб почати користуватися цим сервісом, необхідно мати аккаунт на Яндексі (цей обліковий запис, до речі, дозволяє користуватися й іншими сервісами Яндекса, наприклад, Яндекс.Гроші). Дозволяє резервувати місце від 10 ГБ до 1 ТБ. Збільшити обсяг диска можна як безкоштовними способами, так і за гроші.

Тут все просто. Після реєстрації, на сторінці disk.yandex.ru натискаємо Завантажити файли, або перетягуємо їх прямо з жорсткого диска.

Загрузить на яндекс диск

Після того як файл завантажиться буде доступна посилання, яку можна передати друзям.

Крім Яндекс.Диска, існує безліч схожих сервісів. Найбільш популярні з них - це files.mail.ru і хмарне сховище на Gmail.com.

3. Ще один спосіб передачі великих файлів - це файлообмінники. На сьогоднішній день їх величезна кількість, тому має сенс назвати лише найвідоміші. Ось вони.

dfiles.com, letitbit.net, turbobit.net, vip-file.com, rapidshare.com, uploading.com.

Щоб почати працювати з ними, необхідно зареєструватися. Після реєстрації в особистому кабінеті з'явиться можливість закачування файлів. Можна закачувати через http, ftp, свій завантажувач або через віддалений сервер. Звучить непогано, але при скачуванні з цих файлообмінників вашого друга буде дратувати велика кількість реклами і дуже низька швидкість при безкоштовному скачуванні.

4. Наостанок я залишив найбільш «смачненьке». Сервіс для обміну файлами, який не вимагає реєстрації! Можете собі таке уявити? Можна залити файл і кинути посилання одному буквально за пару хвилин. Називається сервіс - DropMeFiles.com.

Користуватися дуже легко. Заходимо на сайт і перетягуємо файл в гурток прямо зі свого комп'ютера.

dropmefiles.com

Після того як файл завантажиться, стане доступна посилання на скачування, якою можна поділитися. Єдине обмеження - це термін зберігання файлів. Через 7 або 14 днів він буде видалено.

Рекламний блок