Як організувати віддалений доступ до комп'ютера

Рекламний блок

Удаленный доступ к компьютеру

І так, що таке віддалений доступ. Простими словами, віддалений доступ – це коли ви керуєте файлами і програмами свого домашнього комп'ютера, перебуваючи вдома. Корисним це може бути, якщо ви забули якийсь файл на роботі і туди не повертаючись, зможете спокійно завантажити його з домашнього комп'ютера. Або, якщо ви перебуваєте у відрядженні з ноутбуком, а вам терміново необхідно запустити яку-небудь програму з домашнього комп'ютера, в такому випадку віддалений доступ до комп'ютера явно не завадить.

Є одне але, для того щоб організувати віддалений доступ до комп'ютера і запустити з нього програми або завантажувати файли, цей комп'ютер природно повинен бути включений і природно Інтернет-з'єднання повинно бути активно.

Я не буду тут розписувати про складну організацію віддаленого доступу, про IP-адреси, Firewall та інше. Лише хочу розповісти про один дуже зручному сервісі по організації віддаленого доступу до ПК або Mac. Називається сервіс LogMeIn (ось так от я ще заодно хлопцям і безкоштовну рекламу зроблю). Доступ до віддаленого комп'ютера тут здійснюється через браузер. Просто встановіть програму LogMeIn на необхідний комп'ютер і отримувати до нього доступ через Інтернет браузер, зайшовши в свій аккаунт на сервісі. Існує безкоштовна версія програми так і платна, з більш широкими можливостями. Який користуватися вирішувати тільки вам. Посилання на сервіс і безкоштовну версію програми я вам даю: ось вонаРекламний блок