Чому Вконтакте не відтворюється музика

Рекламний блок

не воспроизводится музыка ВконтактеОтримав я кілька питань щодо соціальної мережі Вконтакте, а саме, чому немає звуку Вконтакте. Сьогодні в цій невеликій статті я спробую дати розгорнуту відповідь на дане питання.

І так, давайте по порядку, що за чим треба робити.

По-перше, переконайтеся, що звук взагалі є на комп'ютері і проблема не пов'язана з вашим обладнанням, а саме з колонками або звуковою картою. Запустіть яку-небудь пісню, яка знаходиться вже на вашому жорсткому диску або фільм і переконайтеся, що є звук.

По-друге, потрібно трохи почекати і переконатися, що не глючить сама соціальна мережа. Це у них іноді трапляється, то, буває фотографії не відкриваються, то відео гальмує, не виключено, що подібна історія могла статися і зі звуком. Тому просто знайдіть будь-який інший сайт, де можна послухати музику онлайн і перевірте, відтворюється чи вона там. Цілком підійде такий сервіс, як Яндекс-Музика.

По-третє, перевірити швидкість вашого Інтернет-з'єднання. Для того щоб відтворити пісню онлайн, звичайно понад швидкість не потрібна, але все ж, можливо у вас просто тимчасові труднощі з Інтернетом. Як перевірити швидкість інтернет-з'єднання.

По-четверте, необхідно перевірити, не барахлить сам браузер. Я не знаю, яким браузером ви користуєтесь, але для перевірки рекомендую поставити ще кілька браузерів для перевірки. Обов'язково спробуйте зайти через Google Chrome або Яндекс браузер.

В-п'ятих. Якщо все вищесказане не допомогло, то пробуємо перевстановити flash player. Для цього просто скачайте і встановіть безкоштовний Adobe Flash Player.

Після цього у багатьох повинно було вже все заробити, проте не факт, тому:
Перевіряємо комп'ютер на віруси. Після перевірки відключаємо антивирусник і перевіряємо не заробив звук. Цілком можливо, що ваша антивірусна програма намагається блокувати Вконтакте.

Ну і останнє, що я можу порадити зробити, так це ви повнити відновлення системи до більш ранньої точці. Якщо ви запам'ятали, коли саме почалися збої, то цілком доцільно виконати відновлення системи на дату, коли ще все було в порядку.

Ось ми з вами і з'ясували причини, за якими Вконтакте не відтворюється музика.Рекламний блок