Як вийти з облікового запису Google Play?

Рекламний блок

kak-vyiyti-iz-akkaunta-google-play

Google Play або Play Market, як він раніше називався, онлайн-магазин додатків, ігор, фільмів і музики для операційної системи Android. Для входу в магазин використовується гугл-аккаунт, з ним же синхронізується ваш смартфон або планшет (за бажанням). Деяким користувачам потрібно вийти з облікового запису (наприклад, що б поміняти її на іншу), але як це зробити, майже ніхто не знає. Я підкажу кілька простих рішень.

Спосіб перший

Нам необхідно видалити аккаунт з самого пристрою. Для цього в пристрої заходимо в «Налаштування», «Облікові записи» і вибираємо потрібний профіль. Тут ми бачимо облікового запису:

Видаляємо його. Перед цим система попросить підтвердити рішення і нагадає, що ваші дії можуть призвести до втрати пов'язаних з пристроєм контактів, повідомлень і деяких інших даних. Втрата можлива тільки в тому випадку, якщо ці дані були синхронізовані з даними аккаунтом, я ж цього не робив.

Тепер заходимо в Google Play і, вуаля, система просить нас ввести дані для діючого облікового запису, або створити новий (інструкція).

Другий спосіб

Можна зробити Factory Reset (повернення до заводських установок). Однак цим методом я б користуватися не радив, тому що, по-перше, можуть бути видалені важливі для вас дані, а по-друге, деякі пристрої, на яких встановлена кастомний прошивку, можуть перетворитися в цеглу.

Третій спосіб

Нарешті, можна поступити таким чином: відкриваєте пошту Gmail.com заходьте в той запис, який використовується для Google Play і міняєте в ньому пароль. Після цього заходите в онлайн-магазин зі свого пристрою і він попросить увійти вас в інший обліковий запис або створити новий.

Рекламний блок