Безпровідний дисплей для Android за технологією Miracast

Рекламний блок

Існує досить цікава технологія — Miracast/Intel WiDi. Вона дозволяє вашому смартфону або планшету (якщо він на ОС Android), виводити зображення на екран телевізора. Найприкметніше, для з'єднання цих пристроїв не потрібні кабелі і дроти. Для роботи в такому режимі підійде більшість сучасних телевізорів, з функцією Smart TV.

Общая концепция Miracast

Це досить корисна річ, адже можна виводити інформацію з планшета на великий екран телевізора. Можна переглядати таким чином фотографії і дивитися відеозаписи, або сторінки з інтернету.

Що б це здійснити, беремо:


 • Смартфон або планшетник на ОС Android. Деякі версії «андроїда» не вміють використовувати таку технологію. Однак, це рідкість — більшість з них спокійно сполучаються з Miracast (Intel WiDi);
 • Телевізор, на який будемо передавати зображення з планшета. Підійде будь-який сучасний телевізор з Wi-Fi, або технологією Smart TV.
 • Більше ніяких пристроїв нам не буде потрібно. У цій статті, для прикладу будемо використовувати телевізор LG 32LN575U і планшет Asus MeMO Pad 10.

  Встановлюємо бездротове з'єднання між планшетом і телевізором

  Ця операція не складна, нам необхідно лише активувати бездротову мережу на планшеті, а на телевізорі (запустити) включити Miracast. Потім, просто з'єднуємо ці два пристрої. Слідують зауважити, що якщо ваш телевізор від іншого виробника, ніж у цій статті, то функція Miracast (Intel WiDi), може називатися зовсім по іншому. Цей момент можна уточнити в інструкції до телевізора.

  І так, включили телевізор. Тепер натискаємо на пульті кнопку налаштувань «Settings». Ми зайшли в налаштування і вибираємо вкладку налаштувань мережі. В ній натискаємо розділ Miracast/Intel WiDi.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-1Встановлюємо для Miracast значення «Включено» («Вкл.»)

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-2Не вимикаємо телевізор і беремо в руки планшет (або смартфон), відкриваємо його налаштування. В них необхідно активувати Wi-Fi, потім перейти в розділ «Екран (дисплей)» і натиснути «Бездротовий екран (Miracast)».

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-3

  Включивши функцію бездротового дисплея паралельно встановлюємо перемикач в положення «Вкл.». Тут же, нижче з'явиться ім'я телевізора, який нещодавно налаштували. Просто натисніть на його назву.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-4
  Тепер, на телевізорі, з'явиться запит, в якому буде запитуватися дозвіл на підключення пристрою. Підтверджуєте, натиснувши кнопку «Так». Можна встановити галочку навпроти «Підключаться автоматично без запиту» і наступного разу пристрою підключаться відразу, без запиту.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-5Після короткої завантаження і перевірки з'єднання, на телевізор виведеться те ж зображення, що і на планшеті.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-6З'єднання встановлено і можна передавати зображення з планшета. Для роз'єднання, знову натисніть на назву телевізора і підтвердіть кнопкою «Ок».

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-7
  Використання бездротової технології Miracast на практиці

  В цілому все працює відмінно. З'єднання стабільне, ніяких збоїв не виникає. Але помічений один мінус: між зображеннями на планшеті і на екрані телевізора є невелика затримка. Так що в ігри грати, буде дещо проблематично.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-9Але при цьому, можна спокійно лазити в інтернеті, передавати презентації та фотографії, дивитися відео. Причому, під час передачі відео, передається і звук.

  besprovodnoy-displey-dlya-Android-po-tehnologii-Miracast.jpeg-8Але ніяких затримок між звуком і відео не виникає, що власне радує.

  В цілому досить цікава і корисна річ. Будуть питання, чекаю їх у коментарях під цим невеликим мануалом.

  Рекламний блок