Як використовувати свій аватар в коментарях?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Інтернет

gravatar logoЯкщо ви є активним користувачем глобальної мережі інтернет, то напевно читали, або залишали коментарі в блогах. Причому, якщо ви звертали увагу, деякі коментарі відрізняє наявність аватар, хоча можливість додати його туди ніби як немає. Мене це особливо не напружувало, але, тим не менш, було цікаво розібратися. Та й друзі задавали питання - як використовувати аватарку в коментарях? Виявилося, що все досить просто. За виведення зображення у коментарях відповідає сервіс gravatar.com - необхідно лише зареєструватися там і завантажити свою фотографію.


А тепер розглянемо більш докладно. Заходимо на сайт gravatar.com і клацаємо по великій кнопці - Створіть свій власний Gravatar.

gravatar главная

Далі необхідно заповнити форму - вказати email, ім'я користувача та пароль. Якщо все заповнено правильно, з'являться зелені галочки. Після чого натискаємо Sign up.

регистрация

З'явиться повідомлення, в якому говориться, що на ваш email надіслано листа, в якому необхідно перейти за посиланням, щоб користуватися сервісом Gravatar.

подтверждение

Таким чином, заходимо до собі на пошту, переходимо по посиланню, і на екрані з'явиться приблизно наступне.

загрузить изображение

Gravatar дивується з того, що у нас немає ще жодної завантаженої фотографії і пропонує їх завантажити: Натисніть тут, щоб додати ще! Відкриється вікно, в якому пропонується 4 варіанти завантаження - з жорсткого диска комп'ютера, з інтернету, з підключеною веб-камери або раніше завантажене зображення (стаття про те, як розмістити зображення в інтернет).

варианты загрузки

Далі просто вибираєте потрібний спосіб і завантажуєте свій аватар.

Тепер при коментуванні буде відображатися ваша аватарка, якщо ви вкажете ім'я користувача та email, які вводили при реєстрації.

Рекламний блок