Як дізнатися MAC-адресу мережевої карти

Рекламний блок

MAC-адреса – це унікальний номер, який присвоюється кожному мережного обладнання. Потрібен він власне для того, щоб ідентифікувати те чи інше обладнання. Його ще називають фізичною адресою.

Давайте розберемося, а як же дізнатися MAC-адресу мережевої карти та іншого обладнання. Однак перед цим необхідно з'ясувати, для чого він нам потрібен, навіщо на нього дивитися. Ну, по-перше, це, звичайно для цікавості. А по-друге, може виникнути необхідність змінити MAC адресу роутера, через який ви захочете підключити ще кілька комп'ютерів, на такий же, як у мережевої карти.

Справа в тому що провайдер може прописати у себе MAC адресу мережевої карти і не допускати до Інтернету інші адреси. Для того, щоб комп'ютери змогли виходити в мережу через роутер, йому необхідно присвоїти MAC адресу прописаної мережевої карти. Саме тому його і потрібно знати. Це я навів один з можливих варіантів.

Для того щоб дізнатися MAC адреси всього мережевого обладнання необхідно запустити командний рядок. Для цього натискаємо «Пуск – Виконати» і в рядку пишемо cmd.

Коли відкриється командний рядок, необхідно буде ввести команду ipconfig /all і натиснути Enter. Після цього перед вами з'явиться наступна інформація:

Как узнать MAC адрес

В моєму випадку показано два пристрої, перше з яких це і є мережева карта, я визначив це по ключовому слову Ethernet. MAC-адресу у вигляді шести пар чисел ви можете бачити навпроти словосполучення «Фізична адреса».

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок