Як відновити закриту вкладку?

Рекламний блок

kak-vosstanovit-zakryituyu-vkladku

Уявіть собі саму звичайну ситуацію: ви знаходитеся за комп'ютером, знайшли якийсь дуже цікавий сайт і замість того, що б додати його в закладки, випадково закриєте вкладку. У вас починається паніка - що робити? Головне - не панікувати і не закривати браузер, тому що закриту вкладку завжди можна відновити, адже браві розробники про це подбали. Сьогодні я розповім про те, як відкрити закриту сторінку у всіх найбільш популярних веб-браузерах.

Mozilla Firefox

Один з визнаних лідерів ринку веб-оглядачів - Mozilla Firefox, в народі більше відомий як «лисиця». Цей браузер підтримує до 10 закритих вкладок, так що якщо ви закрили відразу декілька з них, всі вкладки можна буде відновити.

У верхній частині екрану ви бачите меню. Зайдіть в «Журнал» і наведіть стрілку мишки на пункт «Нещодавно закриті вкладки». У правій частині ви побачите останні закриті сторінки. Їх може бути менше 10, в залежності від того, скільки вкладок ви вже встигли закрити, але не більше 10.

У деяких випадках у верхній частині Mozilla у вас буде відсутня меню. Це зроблено для зручності використання (хоча, на мій погляд, дане рішення далеко не найкраще). Вам необхідно натиснути на велику помаранчеву кнопку з написом Firefox в лівому верхньому кутку, після чого з'явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Журнал» - «Недавно закриті вкладки».

Якщо ви не бачите тих сторінок, які були вами закриті, отже, ця функція відключена в браузері. Включається вона дуже просто. У меню виберіть пункт «Інструменти» - «Налаштування». Відкриється вікно з настройками. Відкрийте вкладку «Конфіденційність» і змініть значення параметра «Історія» на «Firefox буде запам'ятовувати історію».

Натисніть ОК для збереження параметрів.

Крім того, запам'ятайте, що останню вкладку можна відновити за допомогою натискання на наступні клавіші: CTRL SHIFT T.

Google Chrome

Не менш популярний у росіян Google Chrome, а де-то він і зовсім займає лідируючі позиції.

У «Хрому» меню знаходиться не в лівій стороні, а в правій, в іншому реалізація практично не відрізняється від згаданого вище Mozilla Firefox. Правда, в даному випадку кількість вкладок для відновлення буде трохи менше - 8 штук. Втім, не думаю, що це так важливо для вас.

Отже, в правій частині екрану знаходимо значок з трьома смужками - це кнопка виклику налаштувань браузера. Натискаємо і наводимо стрілку миші на пункт «Недавні вкладки» - з правого боку з'являться сторінки, які ви недавно закрили.

Як і у випадку з Firefox, ви можете відкрити останню закриту вкладку натисненням на клавіші CTRL SHIFT T.

Яндекс.Браузер

Яндекс.Браузер побудований компанією Яндекс браузер на основі браузера з відкритим вихідним кодом Chromium. Завдяки рекламній підтримці, користується досить великим успіхом останнім часом.

Браузер дуже схожий на Google Chrome, що не дивно, якщо врахувати, що вони створені на одній платформі. Тому ви можете скористатися попереднім радою. Однак, на деяких старих версіях даного браузера відсутня функція відновлення закритих вкладок. Тим не менш, існує інший спосіб відновити закриту сторінку.

Зайдіть в меню налаштувань і виберіть натисніть на пункт «Історія».

Перед собою ви побачите всі сторінки, які ви відвідували за останній час. Клацніть по потрібній з них два рази і вона відкриється в новій вкладці.

Приклад показаний на Google Chrome, але суті це зовсім не змінює.

Internet Explorer

Ще кілька років тому всі нові сторінки в Internet Explorer запускалися виключно в новому вікні. На щастя, цей недолік був виправлений і для браузера стала доступна підтримка вкладок. Тим не менш, випадково закрити вкладку в IE можна точно так само, як і в будь-якому іншому браузері.

Що б її відновити, необхідно вибрати в меню розділ «Сервіс», потім пункт «Панелі Explorer» - «Журнал».

На жаль, відновити вкладку тут можна тільки через перегляд журналу. Швидкий доступ до журналу можна отримати, натиснувши поєднання клавіш CTRL SHIFT H.

Остання закрита вкладка відкривається все тим же хаком - CTRL SHIFT T.

Opera

На відміну від інших браузерів, Opera дозволяє зберігати аж до 50 закритих сторінок. Навіщо це може знадобитися звичайному користувачеві, не зовсім зрозуміло.

У правому куті вікна знаходиться кнопка з написом Opera. Клацніть по ній і з'явиться меню. Виберіть пункт «Вкладки і вікна», а потім - «Закриті вкладки», після чого побачите всі недавно закриті сторінки. CTRL SHIFT T в «Опері» також працює.

УВАГА! Цей спосіб актуальний для всіх браузерів, включаючи Opera. Відкриваємо нову вкладку, натискаємо на неї правою кнопкою миші і в меню вибираємо «відкрити останню закриту вкладку».

*****

Питання задавайте через коментарі.

Рекламний блок