Як видалити (очистити) історію повідомлень в скайпі

Рекламний блок

Напевно, всі знають таку програму, як Skype, за допомогою якої ми можемо спілкуватися між собою в режимі відеоконференції або ж листуватися за допомогою текстових повідомлень, відправляти один одному файли і т. д. Ну в загальному не мені вам розповідати про всі переваги цієї програми.

Спілкуючись в скайпі, ви не могли не помітити, що за замовчуванням у вас зберігається вся історія повідомлень між вами і людьми, які додані до вас в контакти. Ви можете спілкуватися по Skype на різних комп'ютерах, а історія повідомлень буде зберігатися не тільки на тому комп'ютері, з якого вона велася, але і на всіх інших. Для цього лише потрібно, щоб ви і ваш співрозмовник перебували в режимі Online.

Давайте розглянемо, що ж робити, якщо ви не хочете, щоб історія повідомлень зберігалася, адже ці повідомлення можуть зберігати різну інформацію, в тому числі і не бажану для сторонніх очей.

Тому я покажу в цій статті як видалити історію повідомлень в скайпі. Для початку запускаємо програму і натискаємо на вкладку «Інструменти», з випадаючого меню вибираємо пункт «Налаштування».

Как удалить историю в скайпе

У вікні у лівій колонці вибираємо пункт «Настройки чату», а в правій колонці тиснемо на кнопку «Відкрити додаткові параметри».

Как очистить историю в скайпе

У вікні навпроти «Зберігати історію...» вибираємо пункт «не зберігати» і тиснемо на кнопку «Очистити історію». Все, тепер для збереження зроблених змін необхідно натиснути на кнопку «Зберегти» внизу віконця.

Якщо ви хочете просто очистити історію в скайпі, то натисніть на кнопку «Очистити історію», якщо ви хочете, щоб надалі історію взагалі не зберігалася, то в цьому випадку ще і виберіть з випадаючого списку «не зберігати».

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок