Як записати диск dvd video

Рекламний блок

Перш перейти до питання: «як записати dvd-video диск», давайте розберемося, коли це взагалі може знадобитися. DVD-video диски зараз не так актуальні, як років п'ять тому, проте як і раніше використовуються, щоб відтворювати відео на DVD-плеєрі. Більшість користувачів перейшли на комп'ютери, але до них не так просто підключити серйозні аудіосистеми і величезні плазмові панелі, тому DVD-плеєри не вимерли остаточно. Існує безліч різних програм для запису dvd-video, більшість з них платні і розраховані на досвідчених користувачів. Але є й безкоштовні, з меншим набором можливостей, незважаючи на це вони цілком підійдуть для звичайних людей, яким просто треба записати dvd-video собі або за чиєюсь прохання.

Як записати dvd-video диск використовуючи програму BurnAware Free


Зупинимося на програмі BurnAware Free і більш детально розберемося з тим, як записати dvd-video диска за допомогою BurnAware Free. Ця програма насправді має ще дуже багато корисних функцій, наприклад запис звичайних DVD, але в даній статті піде мова саме про запис video диска для плеєра. Так само з її допомогою можна створювати створені dvd диски.


Для початку завантажуємо BurnAware з їх офіційного сайту, там є три версії, нас цікавить безкоштовно. Після цього встановлюємо її до себе на комп'ютер, процес установки не складає особливих труднощів, головне, не встановити рекомендовану програму, яка вам взагалі не потрібна.

  • Інтерфейс програми зроблений максимально просто, в ньому немає нічого зайвого. Нас цікавить вкладка DVD-відео, яка знаходиться в розділі мультимедіа.
  • Заходимо у вкладку DVD-відео і з'являється нове вікно, в якому треба додати потрібні файли для запису (VOB і IFO формати) в папки (AUDIO_TS і VIDEO_TS), у відповідності з тим, як вони розташовані на комп'ютері.
  • Після цього заходимо в опції і обов'язково ставимо галочку біля пункту «перевіряти файли після запису». Це дозволить уникнути непередбачених збоїв при відтворенні відеодиска з допомогою плеєра.
  • У другій вкладці «ярлики» можна буде вказати додаткові відомості про диск, на свій розсуд.
  • Залишилося натиснути на кнопку «записати» у верхньому лівому кутку і дочекатися поки процес запису буде успішно завершено, цей спосіб — один з найлегших.
  • Рекламний блок