Як завантажити iTunes на комп'ютер?

Рекламний блок

kak-skachat-itunes-na-kompyuter

iTunes - це такий мультимедійний комбайн, призначений для мобільної техніки Apple. Тільки з його допомогою можна провести активацію купленого гаджета і закачати в нього пісні або відео, програми і т. д. Проблема в тому, що той же iPhone прив'язаний до iTunes і, припустимо, завантажити в нього музичні композиції без використання цього дуже проблематично, хоча і можливо. Саме тому, якщо ви придбали iPad, iPhone або iPod, вам необхідно завантажити цю програму. Я розповім про те, як це зробити.

Почати варто з того, що завантажити останню версію iTunes без можливих проблем у вигляді вірусів і троянів можна виключно з одного джерела і цим джерелом є офіційний сайт компанії Apple. Завантажуючи файл з інших джерел, ви можете піддавати небезпеці свій комп'ютер, тому вся відповідальність лягає виключно на ваші плечі.

Отже, потрапити на сторінку завантаження медіаплеєра ви можете за допомогою офіційного сайту компанії Apple. Тут ви побачите приблизно наступне:

Опускаємо сторінку них - тут ви побачите меню сайту. Виберіть розділ iTunes.

Зверніть увагу на те, що скріншот зроблений на момент написання статті і цілком можливо, що дизайн сторінки буде змінено, хоча особливої ролі це не грає.

Натиснувши на кнопку, ви потрапите на іншу сторінку, де розповідається про переваги iTunes. У правій частині сторінки є кнопка «Завантажити», натисніть на неї.

Відкривається нова сторінка. Тут ви побачите в тому числі мінімальні вимоги до комп'ютера, що б на ньому могло запуститися. Крім того, тут ви можете підписатися на розсилку про новини Apple або її новинки. Робити це чи ні, кожен вирішує сам. Для скачування iTunes натискаємо на велику синю кнопку «Завантажити».

Далі просто зберігаємо файл на комп'ютер в потрібне місце. По закінченні завантаження запускаємо його і встановлюємо плеєр на ваш ПК або ноутбук.

До речі, про те, як оновити iTunes, я вже розповідав в одній з попередніх статей.

Рекламний блок