Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетомТОП-10

Рекламний блок

Далеко не всі геймери віддають перевагу хорошу графіку цікавим сценарієм – іноді хочеться пограти в ігри на ПК з хорошим сюжетом, навіть якщо дозвіл не найчіткіше, а фізика не зовсім реалістична.

Хоча кращим поєднанням буде одночасне виконання всіх цих вимог.

Зміст:


 • Assassin's Creed
 • Mass Effect
 • Half-Life
 • GTA
 • Dragon Age
 • Мафія
 • Відьмак
 • Fallout
 • Fahrenheit
 • Alan Wake

 • Розглянемо найпопулярніші і найбільш запам'яталися геймплеи, сюжет яких змушує забути про реальність на кілька годин. Варто зазначити, що більша частина з них є не поодинокими іграми, а цілими серіями.

  Лучшие игры на ПК с хорошим сюжетом

  Assassin's Creed


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Серія ігор, які розповідають про «кредо вбивці», користується популярністю у користувачів ПК з 2008 року (гравці на приставках змогли оцінити її гідності роком раніше).

  Захоплюючий сюжет про нашого сучасника Дезмонда, його предків і друзів дозволяє поринути в атмосферу відразу кількох епох – від хрестових походів і Ренесансу до Великої Французької революції і вікторіанської Британії.


  Настоящий ассасин владеет всеми видами оружия


  Справжній ассасин володіє всіма видами зброї


  Переваг перед більшістю, випущених до цього ігор, багато, в їх числі:

 • Абсолютно вільне переміщення по вулицях, населених пунктах і лісах, включаючи можливість дертися на скелі, дерева і дахи, плавати, їздити на коні;
 • Вибір способів знищення супротивника: пострілом, холодною зброєю і навіть руками;
 • Відсутність необхідності в більшості випадків виконувати завдання по ходу сюжетної лінії.
 • У той же час, якщо не просто бродити по околицях, заробляючи гроші і навички, можна взяти участь у захоплюючому пригоді, що відбувається в один із самих важливих моментів історії Європи і США. Причому нерідко, в головній ролі.

   

  Огляд гри Assassin's Creed: Rogue

  Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10


  повернутися до меню ^

  Mass Effect


  Дія рольової гри «Ефект маси» відбувається приблизно через сотню років від теперішнього часу.

  Протидіючи раси розумних машин і займаючись пошуками зрадника, герой відвідує різні куточки нашої Галактики, виконуючи ряд завдань як поодинці, так і з групою соратників.


  Капитан Шепард готов к выполнению миссии.

  Капітан Шепард готовий до виконання місії


  Характерно, що в ході ігрового процесу можна виконувати місії, що не належать до основного процесу. А головною «фішкою» серії є можливість перенесення збережених файлів з однієї частини в іншу (всього їх на сьогоднішній день три, четверта готується до виходу.

  Так що капітан Шепард з Mass Effect 1 цілком може продовжити свою роботу в 2-й і потім у 3-й частині, що, відповідно, впливає і на розвиток сюжету.  Огляд гри Mass Effect 3

  Ось і все, кінець. Пришестя Женців було неминучим, капітан Шепард знав, що одного разу настане день, коли вся галактика здригнеться від нищівного удару давніх машин... І цей день настав. Mass Effect 3 — остання глава в історії Шепарда, довгоочікуваний фінал


  повернутися до меню ^

  Half-Life

  Ще одна футуристична гра, дія якої, щоправда, відбувається вже в наш час. Її особливостями були відсутність заважають грі заставок і відеороликів.

  За рахунок цього навіть під час ключових сцен гравець зберігає контроль над героєм, який займається порятунком світу від інопланетного уряду.

  При цьому доктор Фрімен користується для нападу і захисту усіма ліпшими під руку предметами – від холодної зброї до позаземних технологій.


  Гордон Фримен – гроза любого инопланетянина

  Гордон Фрімен – гроза будь-якого інопланетянина


  Гра привертає увагу можливістю активно взаємодіяти з оточенням – наприклад, пересунути ящики або скинути у воду бочки.

  Також вона запам'яталася мільйонам гравців своїми унікальними ворогами типу хедкрабов і навіть снарков, яких можна використовувати як ручна зброя.  Half - Life - Швидкісне проходження через 20:41 (Світовий рекорд)

  Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10


  повернутися до меню ^

  GTA

  Говорячи про сюжетні ігри, не можна не помітити серію Grand Theft Auto про героя-злочинця, працюючого і на себе, і на різні угруповання великих американських міст.

  Причому назви населених пунктів змінені (крім Лондона і Манчестера), але дізнатися прототипи зазвичай можна, наприклад, San Andreas – це частина Лос-Анджелеса, а Vice City – Майамі.


  GTA: преступником быть не так уж и просто

  GTA: злочинцем бути не так вже й просто


  У грі є повна свобода дії персонажа – він може і заробляти гроші відносно безпечними способами (наприклад, доставляючи людей), і виконуючи завдання роботодавця (найчастіше становлять небезпеку), і навіть просто грабуючи перехожих і женучи автомобілі.

  В останньому випадку, щоправда, доведеться рано чи пізно зіткнутися з поліцією – проте і з ними можна спробувати розібратися (перед цим попередньо зберігшись).  Огляд гри GTA San Andreas: Огляд #1

  Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10


  повернутися до меню ^

  Dragon Age

  Бажаючим потрапити в середньовічний світ, наповнений політичними розбратами, війнами та інтригами, не обов'язково винаходити машину часу.


  Dragon Age: драконы тоже умирают

  Dragon Age: дракони теж помирають


  Достатньо просто завантажити і встановити гру Dragon Age, переносящую гравця в фентезійну країну з цією альтернативною історією.

  Захоплюючий сюжет, в якому можна зустріти навіть любовну лінію, і величезна кількість варіантів його розвитку дозволяють витратити на ігровий процес не один десяток годин.

  Примітно, що виконання завдань допомагають соратники, теж мають свої серйозні і розвиваються здібності.  Огляд гри Dragon Age: Origins

  Вдосталь награвшись з фантастичними всесвітами в Star Wars Knight of the Old Republic і Mass Effect розробники з BioWare вирішили хоча б на час повернутися до витоків. Їх Dragon Age: Origins ще на стадії розробки позиціонувався, як комп'ютерна RPG старої школи


  повернутися до меню ^

  Мафія

  Ігровий проект «Мафія» на сьогоднішній день складається поки з 2 частин, третя з'явиться вже влітку 2016 року. Однак і існуючих цілком достатньо для занурення спочатку в епоху Сполучених Штатів 1930-х років, а потім у повоєнні роки цієї ж країни.

  Граючи за головного персонажа, можна взяти участь у появі перших мафіозних американських кланів, що розвинулися під час «сухого закону», або ж допомогти іншим сучасним, але іноді і досить шляхетним злочинцям займатися своєю діяльністю в кінці 1940-х.


  «Мафия»: Почувствуй себя итальянским доном

  «Мафія»: Відчуй себе італійським доном


  Унікальна сюжетна лінія і непогана графіка – складові популярності цієї гри.

  Причому в першій частині (випущеної пізніше з доповненням, перетворюють навколишній світ в сучасний) присутня навіть симулятор «вільної діяльності» під назвою «Прогулянка», де ніякого сюжету немає.  Огляд гри Mafia:The City Of Lost Heaven

  Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10


  повернутися до меню ^

  Відьмак

  Творчість польського фантаста Анджея Сапковського вразило мільйони читачів серії книг про відьмака Геральта.


  Герой Сапковского снова с нами

  Герой Сапковського знову з нами


  Не менш популярною серед геймерів виявилася створена на основі книжкового сюжету гра, де героєві належить виконувати звичну ведьмачью роботу – знищувати нечисть, захищати близьких людей і навіть рятувати королівство.  Цікаво! Оригінальності геймплею надає наявність любовної лінії, опрацьованої набагато краще, ніж у більшості інших серій. Крім того, по ходу гри помітно, як старіє головний герой, що теж незвично для ігор жанру RPG.  Огляд гри The Witcher (Відьмак): Історія серії

  Це перше відео з двох, в яких я не тільки розповім про першому і другому Відьмака, але і повідаю, з чого починалася розробка, та й взагалі існування авторів


  повернутися до меню ^

  Fallout

  Герою наступної гри з топ 10 довелося опинитися в світі після ядерної війни і намагатися вижити, виконуючи сотні різноманітних завдань.


  Мир после Апокалипсиса: Fallout

  Світ після Апокаліпсису: Fallout


  Характерні особливості:

 • Підказки на екрані комунікатора;
 • Можливість (а в перших 2 частинах і необхідність) битися в покроковому режимі, неквапливо вибираючи, яким способом нанести пошкодження ворогу;
 • Величезна кількість здібностей, які можна розвинути, і характеристик, залежних від дій гравця (виконання завдань, крадіжок або вбивств).


 • Огляд гри Fallout 4

  Колись давно ми як діти раділи анонсу Fallout 3... а потім отримали The Elder Scrolls IV: Oblivion, тільки з гарматами. Через кілька років вийшла Fallout: New Vegas, яка довела, що можна і в 3D зробити круту RPG у відкритому світі.


  повернутися до меню ^

  Fahrenheit

  Не кожен день доводиться опинитися в ролі підозрюваного у вбивстві. Притому що ніякого злочину головний герой, на його думку, не здійснював.


  Fahrenheit: Докажи, что ты не убивал

  Fahrenheit: Доведи, що ти не вбивав


  Пройти гру, досягнувши однієї з трьох кінцівок, можна за кілька днів. І це витрачений час того варто – навіть враховуючи, що свободи дій в Fahrenheit небагато.

  Зате є можливість вибирати різні варіанти, які і визначать фінал кримінально-містичної історії.  Огляд на гру Fahrenheit

  Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10


  повернутися до меню ^

  Alan Wake

  Список, в який включені кращі сюжетні ігри, буде неповним без Alan Wake, в якій змішуються реальність і уява головного героя.

  Рекламний блок