Де краще завантажити TeamViewer безкоштовно російськоюПоради

Рекламний блок

Сьогодні ті, кому потрібно мати віддалений доступ до інших комп'ютерів, користуються простою та зручною програмою TeamViewer, тому було б корисно розібрати, де краще завантажити TeamViewer безкоштовно російською.

Зміст:


 • Офіційний сайт teamviewer.com
 • Besplatnyeprogrammy.ru
 • Softportal.com
 • Процес установки програми

 • Відразу скажемо, що ця програма поширюється в безкоштовному варіанті тільки для некомерційних клієнтів. Комерційні користувачі можуть завантажити її в ознайомлювальних цілях. Далі список сайтів, де можна знайти цей сервіс.

  Где лучше скачать TeamViewer бесплатно на русском

  Офіційний сайт teamviewer.com


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Найпростіший варіант полягає в тому, щоб зайти на офіційний сайт. На сторінці завантаження можна бачити список можливих варіантів для скачування.

  Тут є повна версія, модуль для серверів з віддаленим обслуговуванням, для проведення демонстрацій, версія для адміністрування доменів і версія, яка запускається з флешки, її встановлювати не потрібно.

  Але нам потрібно завантажити повну російську версію TeamViewer 11, тому натискаємо на кнопку, виділену на зображенні №1 червоним кольором.


  №1. Страница загрузки программы с официального сайта


  №1. Сторінка завантаження програми з офіційного сайту


  Якщо на комп'ютері інстальовано Windows, а, наприклад, Linux, потрібно вибрати свою операційну систему в полі, обведенном на зображенні №1 зеленою рамкою.

  Якщо вам потрібно завантажити TeamViewer 10, 9 або більш ранні версії, для цього у верхньому меню потрібно просто навести курсор мишки на напис «Завантажити» (обведена синьою рамкою на картинці №2) і у випадаючому списку натиснути на пункт «Попередні версії».

  Після цього ви потрапите на сторінку завантаження, де потрібно буде вибрати бажану версію і таким чином завантажити її.


  №2. Переход на страницу загрузки предыдущих версий

  №2. Перехід на сторінку завантаження попередніх версій


  Якщо в тому ж меню вибрати пункт «Mobile», то потрапите на сторінку завантаження TeamViewer на Android, iOs, Wndows 10/8.1 для планшетів і смартфонів, а також на BlackBerry.  Підказка! Сюди ж можна потрапити, якщо натиснути на кнопку «Mobile» в полі, обведенном на зображенні №1 зеленим кольором.
  Страница загрузки TeamViewer для планшетов и смартфонов

  №2. Сторінка завантаження TeamViewer для планшетів і смартфонів  Сторінка завантаження - https://www.teamviewer.com/ru/download/windows.aspx
  повернутися до меню ^

  Besplatnyeprogrammy.ru


  Сайт besplatnyeprogrammy.ru знаходиться другим у списку google.ru за запитом «завантажити TeamViewer» після офіційного сайту програми. Вгорі сторінки завантаження тут три варіанти завантаження – для Windows, Android і iOs (виділено синьою рамкою на картинці №3).

  Тут потрібно вибрати потрібний. Внизу є користувальницький рейтинг сервісу. Якщо Вам потрібно завантажити у вигляді перців (обведено зеленим). Це зручно, адже так можна дізнатися, що про цю програму думають інші люди.

  Внизу також є опис російською мовою і невеликі рекомендації по використанню програми.


  №9. Страница TeamViewer  на сайте besplatnyeprogrammy.ru

  №3. Сторінка TeamViewer на сайті besplatnyeprogrammy.ru


  Після вибору варіанту, наприклад, для Windows, користувач потрапляє на ще одну сторінку завантаження.

  Тут є невеличка інформація про самому файлі (обведена зеленим кольором на малюнку №4) і одна велика кнопка «Завантажити», внизу якої є приписка: «з допомогою завантажувача», тобто додаткової програми від сайту.

  Вона нам не потрібна, тому натискаємо на непомітний напис під великою кнопкою «натисніть тут».


  №10. Еще одна страница загрузки TeamViewer  на сайте besplatnyeprogrammy.ru

  №4. Ще одна сторінка завантаження TeamViewer на сайті besplatnyeprogrammy.ru


  Після цього починається таке ж скачування, як і у варіанті з офіційним сайтом.  Сторінка завантаження - http://www.besplatnyeprogrammy.ru/teamviewer.html.
  повернутися до меню ^

  Softportal.com

  На одному із найпопулярніших порталів з софтом, softportal.com, теж є остання версія TeamViewer. На сторінці програми є кнопка «Завантажити», виділено червоною рамкою і стрілками на малюнку №5).

  Після цього невеликий опис з переліком основних можливостей і ще три варіанти завантаження – для Macintosh, iPhone, iPad і Android (виділено зеленим кольором).


  №11. Страница TeamViewer  на сайте softportal.com

  №5. Сторінка TeamViewer на сайті softportal.com


  Після цього користувач потрапляє на сторінку завантаження, де можна вибрати, завантажувати програму з сховища softportal.com або ж з офіційного сайту (виділено синьою рамкою на зображенні №6).

  Це дуже зручно, адже якщо одна посилання не працює, то завжди є друга, резервна.


  Страница загрузки TeamViewer  на сайте softportal.com

  №6. Сторінка завантаження TeamViewer на сайті softportal.com


  Далі відбувається скачування і установка так, як описано вище.  Сторінка завантаження - http://www.softportal.com/software-16855-teamviewer.html.

  Скачати TeamViewer російською мовою також можна на таких сайтах, як download-software.ru, BiblProg.org.ua та інших. Процес завантаження практично такою ж, можуть відрізнятися тільки назви кнопок.

  Також Вам може бути корисно прочитати статті:

 • Віддалене керування телефоном Android з комп'ютера: Керівництво до дії
 • Як підключити віддалений доступ до комп'ютера через інтернет: Керівництво
 • Віддалений робочий стіл Chrome: як забезпечити постійний доступ до ПК
 • повернутися до меню ^

  Процес установки програми

  Щоб встановити TeamViewer на комп'ютер, необхідно зробити наступне:

  Рекламний блок