Як налаштувати iPhoneІнструкція для «чайників»

Рекламний блок

Часто після покупки iOs пристрою користувач не знає, що з ним робити далі, у зв'язку з чим у новачка виникає питання: «Як налаштувати iPhone і приступити до його використання»?

За запевненням просунутих «ябловодов», первісна настройка є вкрай важливим етапом, від якого залежить якість і зручність використання пристрою в подальшому.

Зміст:


 • Загальні налаштування
 • Створення облікового запису Aplle ID
 • Підключення хмарного сховища інформації
 • Тоис ID, створення пароля та діагностика
 • Корисні налаштування iPhone

 • У статті докладно розглянемо, як правильно налаштувати новий, свежеприобретенный айфон, щоб мати можливість користуватися всіма перевагами «яблучної» технології і не платити менеджерам магазину за початкові налаштування вашого девайса.

  Как настроить iPhone

  Загальні налаштування


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Отже, ви дістали iPhone з коробки і натиснули на кнопку включення. Перед вами з'являється вітання, яке потрібно змахнути з екрана перейдіть до вибору мови інтерфейсу і переходьте до вибору країни. Натиснувши кнопку «Далі» вам буде запропонований вибір Wi-Fi мережі.


  Подключения к Wi-Fi при настройке Айфона


  Підключення до Wi-Fi при налаштуванні Айфона


  Якщо ви налаштовуєте новий «яблучний» девайс, то ця настройка не є обов'язковою, і ви можете пропустити цей крок, натиснувши кнопку «Далі». Нижче буде детально розглянуто, як налаштувати інтернет на iPhone.

  Якщо ви вирішили не пропускати цей крок і перебуваєте в зоні дії Wi-Fi мереж, то виберіть і введіть пароль, після чого натисніть «Далі».

  У наступному вікні вам буде запропоновано вибрати: включити або відключити служби геолокації.  Важливо! За роботу служб геолокації відповідає GPS модуль. При його активації, айфон буде відстежувати ваше місце розташування, використовувати карти, отримувати актуальний прогноз погоди, мати можливість змінювати часовий пояс при пересуванні і багато іншого. Але, модуль GPS досить сильно витрачає акумулятор iOs-девайса.

  В принципі, налаштовуючи новий iPhone можна відключити служби геолокаціі, які завжди можна підключити по мірі їх необхідності. Тиснемо «Вимкнути» і підтверджуємо своє рішення, натиснувши кнопку «Так».


  Подключение геолокации при настройке Айфона

  Підключення геолокації при налаштуванні Айфона


  Після того, як ви визначилися з геолокацією, у вас відкриється вікно налаштування вашого «яблучного» гаджета. Так як ми розглядаємо новий, «коробковий» айфон, то потрібно «тапнути» по рядку «Налаштувати як новий iPhone».


  Настройки Айфона как нового

  Налаштування як нового Айфона


  повернутися до меню ^

  Створення облікового запису Aplle ID


  Ви перейшли до найбільш важливого процесу – налаштування Aplle ID.

  З допомогою облікового запису, ви надалі будете входити в сервіси Aplle, купувати програми, музику, синхронізувати кілька пристроїв, здійснювати між ними безкоштовні відеодзвінки, спілкуватися в чатах і пр.

  Цей крок не вважається обов'язковим, і його можна пропустити, коли налаштовуєш новий iOs-девайс, але досвідчені «ябловоды» рекомендують створювати даний ідентифікатор відразу. Вибираємо «Створити Aplle ID безкоштовно»


  Страница создания Apple ID

  Сторінка створення Apple ID


  Далі, система попросить вас ввести дату народження, прізвище та ім'я власника, після чого натисніть «Далі».  Важливо! Слід врахувати, що якщо власнику «яблучного гаджета» на момент створення облікового запису не виповнилося 18 років, то система відмовить у реєстрації Aplle ID.
 • Поштова скринька
 • Після введення даних система запитає, який поштову скриньку використовувати. Можна ввести вже існуючий електронну адресу, або отримати його безкоштовно в iCloud.

  Досвідчені користувачі iOs продуктів рекомендують новачкам створювати нову поштову скриньку, щоб згодом не плутатися в адресах. У цій статті розглянемо реєстрацію в Aplle ID з вже існуючим адресою.


  Почтовый ящик

  Використовувати поточний поштову скриньку


 • введіть доступний вам адресу електронної пошти;

 • Доступный адрес электронной почты

  Адреса електронної пошти


 • придумайте пароль і підтвердіть його;

 • Пароль и подтверждение

  Пароль і підтвердження  Важливо! Пароль повинен складатися не менше ніж з 8 символів, містити рядкові і прописні букви і як мінімум одну цифру. Після цієї процедури потрібно підтвердити пароль «тапнути» по кнопці «Далі».
 • Контрольні питання
 • Для того щоб новий користувач iOs-девайса мав можливість відновлення Aplle ID в разі його втрати, система пропонує новому користувачеві дати відповіді на три питання, які, до речі, можна самостійно вибрати із запропонованого списку.


  Страница с заполнением контрольных вопросов

  Сторінка з заповненням контрольних питань  Рада! Відповідаємо на питання і записуємо відповіді. У список відповідей варто додати ваше ім'я користувача (адресу електронної пошти до значка@) і пароль. Ці дані не можна забувати і кому передавати!

  Для відновлення ідентифікаційних даних вам може знадобитися резервний поштову скриньку. У наступному вікні система запропонує ввести його адресу. Це не обов'язково і ви можете діяти на ваш розсуд.

 • Оновлення
 • У наступному вікні ви можете вимкнути оновлення (за замовчуванням оновлення включені). Якщо ви хочете отримувати різний спам від Aplle, то залишайте все як є.


  Страница настройки обновлений

  Сторінка налаштування оновлень


  В іншому випадку перемістіть перемикач в положення викл. натисніть «Далі».

 • Ліцензійна угода
 • Погоджуючись з правилами та ліцензійною угодою, ви підходите до остаточного етапу створення Aplle ID. Пропустити його не можна, тому «тапа» по кнопці «Приймаю», тим більше що альтернативи, все одно ніякої немає.


  Страница лицензионного соглашения

  Сторінка ліцензійної угоди


  Через кілька секунд з'явитися новий офіційний користувач iOs продуктів з особистим Aplle ID.

  повернутися до меню ^

  Підключення хмарного сховища інформації

  Після створення облікового запису ваш айфон вже став частиною імперії Apple. З Aplle ID ви маєте можливість налаштувати хмарне сховище iCloud, в якій будуть зберігатися резервні копії ваших iOs-пристроїв, контакти, фотографії та додатки.

  Це необов'язковий пункт налаштування і можна від нього відмовитися.


  Настройки iCloud

  Налаштування iCloud


  Але без iCloud, Айфон втрачає добру частину свого функціоналу, тому досвідчені «ябловоды» рекомендують «тапнути» по рядку «Використовувати iCloud».

  повернутися до меню ^

  Тоис ID, створення пароля та діагностика

  Якщо ви щасливий володар iPhone 5s, то в наступному вікні вам буде запропоновано налаштувати Тоис ID для використання відбитка пальця замість пароля для розблокування і в якості ідентифікатора вашої особистості при авторизації, здійсненні покупок та ін.


  Настройки Touch ID

  Налаштування Touch ID


  Прикладіть палець для сканування до сканера, розташованому під екраном кнопки «Додому». Після закінчення процесу переходите до створення пароля. Цей етап також не є обов'язковим для iOs-пристроїв і може бути налаштований у будь-який час.


  Страница создания пароля

  Сторінка створення пароля


  Останніми етапами в налаштуванні айфона є угода на відправку даних діагностики вашого iOs-пристрої в компанію Aplle.


  Страница диагностики

  Сторінка діагностики


  Погодитися чи ні – це ваш вибір. Щоб почати користуватися пристроєм у наступному вікні натисніть «Почати використання Айфона».


  Страница начала работы с iPhone

  Сторінка початку роботи з iPhone


  На цьому основні налаштування завершені.

  повернутися до меню ^

  Корисні налаштування iPhone

  Як показує статистика, власники iOs-девайсів досить активно користуються мобільним інтернетом і використовують своє «яблучне» пристрій як модем.

  Для того щоб користуватися мобільним інтернетом необхідно:

 • Вставити sim-карту в iPhone після чого переходимо в додаток «Налаштування».
 • Після цього заходимо в розділ «Стільниковий зв'язок» і в графі «Стільникові дані» включаємо інтернет.

 • Действия для подключения мобильного интернета

  Дії для підключення мобільного інтернету


  Дані, для роботи iOs-девайса в інтернеті, приходять відразу після установки sim-карти в Айфон. SMS з налаштуваннями потрібно просто зберегти в телефоні.

  Для того, щоб використовувати iPhone як Wi-Fi модем, необхідно:

 • Входимо в «Налаштування» Айфона.
 • Переходимо в розділ «Режим модему» і пересуваємо повзунок у положення ВКЛ.

 • Включения режима модема на iPhone

  Включення режиму модему на iPhone


  Після такої нескладної процедури, ваш iPhone може роздавати Wi-Fi, працюючи як модем. Синя смужка з кількістю підключень буде сигналом, що бездротове з'єднання працює.

  Якщо ваш Мас-комп'ютер оснащений модулем Wi-Fi, то Айфон може все одно можна використовувати як модем і транслювати інтернет-трафік по USB кабелю.

  Для цього необхідно:

 • Зайти в «системні налаштування» Мас. В розділі «Інтернет і бездротова мережа» клікнути на іконку «Мережа».

 • Страница системных настроек на Мас

  Сторінка системних налаштувань Мас


 • В лівій колонці нижній частині вікна натиснути « », а в випадаючому меню вибрати «USB на iPhone». Після цієї процедури натискаємо «Створити» і кнопку «Показати все».

 • Настройка подключения к iPhone по usb кабелю на Мас

  Налаштування підключення до iPhone по usb кабелю на Мас


 • У випадаючому вікні натиснути кнопку «Застосувати».
 • Підключіть iPhone до комп'ютера usb-кабелем і вмикаємо на телефоні модем. Як описувалося вище. Головне – не забудьте сам телефон підключити до інтернету через Wi-Fi або 3G.

  Є ще один спосіб, як транслювати інтернет з Айфона і використовувати його як повноцінний модем: за допомогою Bluetooth.

  Для цього потрібно:

  Рекламний блок