Як відновити пошту на Яндексі?

Рекламний блок

kak-vosstanovit-pochtu-na-yandekse

Yandex.ru - найбільша і популярна російськомовна пошукова система. А ще це величезна кількість всіляких сервісів, в тому числі поштовий, яким щодня користуються мільйони користувачів. Заводячи акаунт у пошті Яндекса, ви отримуєте доступ до всіх сервісів компанії, де необхідно проходити авторизацію. Саме тому так важливо не втрачати пароль до пошти. Але що робити, якщо ви його все-таки втратили?

Вихід один - відновлювати доступ до сервісу. Зараз я покажу, як це можна зробити.

Заходимо на Яндекс, вводимо логін і пароль, натискаємо «Увійти» - пробуємо зайти в пошту.

Оскільки пароль було невірним (ви його забули, або просто втратили), то натискаємо на кнопку «Згадати пароль». Відкривається нова сторінка. На ній ми вводимо наш логін, капчу і натискаємо на кнопку «Далі».

Тепер найцікавіше. Ви повинні ввести відповідь на контрольне запитання (офіційно він називається секретним, хоча чого в ньому секретного, якщо його може побачити будь-який користувач, незрозуміло). Якщо відповідь вірний, вам буде запропоновано ввести новий пароль.

В деяких випадках все ще простіше. Якщо ваш аккаунт прив'язаний до мобільного телефону, то необхідно ввести номер свого стільникового - на нього прийде СМС з кодом для відновлення доступу і відповідати ні на які секретні питання не потрібно.

Що робити в тому випадку, якщо ви забули відповідь на секретне питання? Вихід тільки один - необхідно написати листа в службу підтримки Яндекса, описавши проблему. Однак відновлення поштової скриньки можливо тільки в тому випадку, якщо при реєстрації ви вказували свої справжні дані і підтвердити їх, пред'явивши свій паспорт. Якщо ім'я вигадане, то нічого зробити не вийде, на жаль. До речі, служба підтримки не може вислати вам відповідь на секретне питання, так як просто не знає його.

Рекламний блок