Google Chrome не запускається, гальмує або не відкриває сторінки

Рекламний блок

google-chrome-ne-zapuskaetsya-tormozit-ili-ne-otkryivaet-stranitsyi

Сьогодні ми будемо говорити про проблеми, пов'язаних з інтернет-браузером Google Chrome. На сьогоднішній момент це один з найбільш поширених браузерів у світі, який здобув славу всього за кілька років. А все тому, що він вийшов дуже вдалим у всіх аспектах цього слова. Тим не менш, навіть з «Хромом» можуть виникати проблеми і негаразди. Що робити в подібних випадках? Саме це я вам розповім сьогодні.

Хром гальмує

 • Якщо при відкритті самого браузера ви відчуваєте проблеми, то найпростішим методом вирішення можливої проблеми стане перевстановлення програми. Для цього йдемо на офіційний сайт і викачуємо оглядач звідти. Повністю видаляємо «Хром» з комп'ютера, не забуваючи при цьому позбутися хвостів, а також зберегти потрібні дані (паролі, логіни і т. п.). Після цього встановлюємо браузер. До речі, ви можете спробувати його просто оновити, якщо автооновлення у вас відключено, що навряд чи, про що я писав в одній з попередніх статей.
 • Обов'язково відключаємо всі встановлені розширення (Налаштування - Розширення). Відключаємо розширення по черзі і перевіряємо працездатність браузера. Не забувайте про те, що розширення могли бути встановлені зовсім випадково практично без вашого відома, тому скидати їх з рахунків не потрібно.
 • У деяких випадках проблема може виникати в тих випадках, якщо кеш настільки величезний, що викликає «гальма». Ми повинні його видалити. Про те, як це зробити, я писав кілька місяців тому. У тій же статті розповідається про те, як для даної процедури скористатися програмою CCleaner.
 • Якщо гальмування або навіть зависання відбуваються при перегляді, наприклад, відео на YouTube, то першим ділом оновлюємо Flash Player. А ще не забуваємо про те, що далеко не всі навіть відносно потужні комп'ютери в силах впоратися з цим самим флешем. Наприклад, якщо у вас відкрито декілька вікон з відеозаписами, подібні гальма можна вважати самим собою зрозумілим процесом.
 • Гугл Хром не запускається

  Ось що сам Google пише по воду цієї проблеми:

  Деякі антивірусні програми та брандмауери можуть перешкоджати відкриттю Google Chrome на комп'ютері.

 • Це говорить про те, що Google Chrome потрібно додати в список обраних того ж фаєрволу або антивіруса. Що б упевнитися в тому, що проблема дійсно в них, вимкніть антивірус на час і якщо браузер запустився, то наші домисли виявилися вірними.
 • Не можна забувати і те, що подібні неприємності можуть бути викликані шкідливими файлами, які потрапили на ваш комп'ютер. Тому обов'язково скануємо ПК на наявність вірусів і троянів з допомогою встановленого антивіруса, також не забуваємо скористатися антивірусної утилітою, наприклад, тим же CureIt від Dr. Web.
 • Google Chrome не відкриває сторінки

  Буває і таке, коли «Хром» не хоче відкривати сторінки. Взагалі. Просто вантажить сторінки постійно, але не відкриває. Автор рядків особисто стикався з такою проблемою.

 • Перше, що необхідно зробити, це просканувати комп'ютер на наявність шкідливих файлів. Швидше за все проблема полягає саме в «гидоти», яка блокує доступ браузера до всесвітньої павутини.
 • У разі ж, якщо це не допомагає, то просто спробуйте перевстановити оглядач, як було описано кількома рядками раніше. Після цього встановіть завантажений з офіційного сайту дистрибутив.
 • І тільки в тих випадках, якщо у вас нічого не вийшло, вірніше, програма як і раніше відмовляється відкривати сторінки, тоді пропишіть ключ -no-sandbox у властивостях ярлика, як показано на скріншоті. Взагалі-то, цей метод я вирішив залишити наостанок зовсім не просто так, а тому, що в цьому випадку браузер відкривається без так званої пісочниці, яка не дає скриптам і файлів впливати на ваш комп'ютер і інші програми. Тому користуватися цим методом навіть у тому випадку, якщо браузер все-таки заробив, я б не рекомендував.
 • *****

  У вас з'явилися питання по статті? Задавайте їх!

  Рекламний блок