Служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему

Рекламний блок

На написання цієї невеликої статті мене підштовхнув запитання одного з відвідувачів мого сайту. Людина створив новий обліковий запис Windows 7, а при спробі в неї зайти отримав повідомлення наступного змісту: «служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему».

Ну що ж, з цієї ситуації є вихід, можна спробувати змусити операційну систему відкрити обліковий запис, тільки доведеться трохи покопатися в реєстрі.

1. Необхідно завантажити операційну систему працює під обліковим записом користувача з правами адміністратора. Спробуйте зробити це в безпечному режимі.

2. Далі необхідно запустити програму для редагування реєстру, яка за замовчуванням повинна знаходитися за адресою C: WINDOWS - regedit.exe. Можна також знайти дану програму, надрукувавши regedit у полі «Пошук» при натисканні кнопки «Пуск».

3. Знайдіть наступну гілку реєстру HKLM - Software - Microsoft - Windows NT - CurrentVersion - ProfileList

4. В даній гілці знайдіть обліковий запис з розширенням .bak (це та обліковий запис, яку ви не можете увійти). Поруч з нею повинна знаходиться схожа обліковий запис, тільки без .bak.

Служба профилей пользователей препятствует входу в систему

5. Перейменуйте обліковий запис .bak на яку-небудь іншу. А в тій записи, де є .bak, потрібно просто видалити, тобто затерти ці символи в назві.

Якщо зробите все правильно, то потрапите в свою обліковий запис.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок