Як видалити листування в Скайпі?

Рекламний блок

За останні роки в інтернеті з'явилася величезна кількість дуже успішних проектів, вартість яких оцінюється часом навіть в мільярди доларів. Ось взяти, наприклад, творіння Марка Цукерберга соціальну мережу Facebook. Їй всього лише кілька років, а коштує сайт таку величезну кількість грошей, які навіть уявити собі важко.

Це повною мірою стосується і програм. Звичайно, говорити про операційних системах типу Windows не варто, оскільки вони були винайдені дуже давно, а ось про Skype розповісти можна. Це програмне забезпечення з'явилося на ринку в 2003 році і моментально отримало популярність у користувачів ПК, оскільки безкоштовну відеозв'язок на той момент практично ніхто не пропонував. Величезна популярність зробила свою справу і творці продали своє творіння інтернет-гігантові eBay за два з гаком мільярди доларів! З тих пір Скайп продовжує розвиватися і вельми успішно.

Втім, вистачить історії. Для цього існує Wikipedia. Ми ж сьогодні розповімо про інший, куди більш актуальною для нас проблеми, а саме - про видалення повідомлень з Skype. Це може бути необхідно, наприклад, якщо ви скористалися комп'ютером одного і він може прочитати як відправлені, так і отримані вами повідомлення.

Видалення листування в Skype

  • Запустіть програму. У верхньому меню виберіть розділ «Інструменти» - «Налаштування».
  • Перед вами відкрилося велике вікно з налаштуваннями Скайпа. У лівій частині екрана ви бачите меню. У ньому необхідно вибрати «Безпека» - «Параметри безпеки».
  • Знайдіть підрозділ «Зберігати історію» і натисніть на кнопку «Очистити історію». З'явиться напис «Всі записи попереднього спілкування, включаючи миттєві повідомлення в чаті, SMS, дзвінки, голосові повідомлення, передані файли будуть видалені. (При цьому також закриються всі чати)». Ви повинні підтвердити своє дії, клікнувши по кнопці «Видалити». Тільки що листування була видалена.
  • Існує інший варіант. Ви можете видалити історію повідомлень ручним способом, різниця буде лише у тому, яка саме операційна система встановлена на вашому комп'ютері. Так, якщо у вас Windows 7 або Vista, то можете пройти за адресою C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Skype\Логін в Скайпі\ і руками видалити файли з повідомленнями. Для Windows XP логи знаходяться тут: C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Application Data\Skype\Логін в Скайпі\. Головне, не видалите нічого зайвого.
  • До речі, ви можете зробити так, що б історія повідомлень взагалі не зберігалася. Для цього поверніться в розділ «Налаштування безпеки» і в полі «Зберігати історію» виберіть «Не зберігати».
  • Рекламний блок