Як скинути пароль Windows 10

Рекламний блок

Люди часто забувають або втрачають паролі, і з цим нічого не зробиш. Ця річ настільки буденне, що практично нереально зустріти людину, якій би жодного разу не доводилося відновлювати свій пароль.

Сьогодні ми вивчимо як скинути пароль Windows 10. Запропоновані способи особливо не залежать від типу облікового запису, тому підійде зовсім як для тих, хто користується акаунтом від Microsoft так і тих, у кого є локальна обліковий запис. В цілому, все багато в чому схоже на цей процес у більш старих системах, хоча є і свої особливості.

На випадок, якщо ви вирішили скинути пароль з причини того, що старий перестав підходити, рекомендуємо перед усіма діями ще раз спробувати його ввести з вимкнутим клавішею Caps Lock, а так само у всіх розкладках клавіатури, що встановлені в системі. Часто саме це діяння і допомагає.

Скидаємо обліковий запис Microsoft через онлайн-сервіс

Цей спосіб спрацює, якщо потрібно скинути обліковий запис Microsoft, який вже виконаний вхід на одному з доступних пристроїв і при цьому, даний пристрій має підключення до мережі Інтернет. Таким чином, на сайті корпорації можна зробити скидання пароля, а дії для створення нового пароля, ви зможете виконати навіть на будь-якому іншому пристрої.


В першу чергу необхідно зайти сюди. Зробіть клік по одному із запропонованих варіантів, наприклад «Я не пам'ятаю пароль». Потім напишіть свою адресу e-mail або номер телефону, вказаний при реєстрації, введіть капчу і слідуйте подальшим інструкціям, які з'являтимуться на екрані.

забыл пароль windows 10

Ясна річ, що тут повинен бути доступ до зазначеної поштою або номером мобільного. В кінці процедури підключаємося до Інтернету, через екран блокування, і вводимо новий пароль.

как сбросить пароль Windows 10

Змінюємо пароль через вбудований обліковий запис Адміністратора

Для реалізації такого варіанту, необхідно володіти одним з таких інструментів:

 • Live CD, який може завантажуватися і відкривати файлову систему;
 • Диск (флеш-носій) призначений для відновлення системи або диск з Windows 10, 8.1 або 7.
 • Ми будемо розглядати на прикладі використання завантажувальної флешки.

  У першу чергу потрібно завантажитися, з одного із згаданих носіїв. На кроці вибору мови установки, затисніть дві клавіші – Shift F10. Таким чином буде запущена командний рядок.

  Тепер послідовно запустіть такі команди (після введення кожної необхідно натиснути «Enter»):

  diskpart list volume

  cmd-win-10-setupУ вікні відображаються всі наявні розділи на жорсткому диску. Нам потрібно запам'ятати букву розділу, на який була встановлена Windows (і не обов'язково це може бути саме З). Потім вводимо команду закриття Exit і знову натискаємо Enter. В даному прикладі потрібний диск позначається літерою С, вона буде використана у всіх наступних командах:

 • move c:\windows\system32\utilman.exe c:\windows\system32\utilman2.exe
 • copy c:\windows\system32\cmd.exe c:\windows\system32\utilman.exe
 • Після успішного виконання попередніх кроків запустіть команду wpeutil reboot, яка виконає перезавантаження ПК (хоча ви можете виконати цю дію і іншим способом). Після перезавантаження завантажується в встановлену на комп'ютері, систему.
 • change-cmd-utilmanВажливий момент: у разі використання, замість інсталяційного диска, будь-якого іншого засобу, ви повинні вищеописаним або будь-яким іншим методом, скопіювати в папці system32 файл cmd.exe і зберегти його під новим ім'ям utilman.exe.

  Коли система завантажиться, початковий екран авторизації, знизу праворуч зробіть клік на значку Спеціальних можливостей. Таким чином буде відкрито вікно командного рядка Запустіть команду:

  net user Адміністратор /active:yes

  Слово «Адміністратор», в різних локалізаціях під інші мови може відрізнятися. Наприклад в англомовній необхідно буде ввести «Administrator».enable-administrator-windows-10

  Коли команда успішно виконається (іноді після неї може знадобитися перезавантаження комп'ютера), повинен з'явиться вибір облікових записів. Нам необхідно вибрати обліковий запис адміністратора і не вводячи пароль увійти в нього.

  select-admin-account-win-10Зазвичай перший вхід в цю запис може тривати трохи довше, ніж зазвичай. Після того, як увійдете, зробіть клацання правою кнопкою мишки по значку меню «Пуск» натисніть «Керування комп'ютером». У лівій частині вікна розгорніть розділ «Локальні користувачі та виберіть папку «Користувачі».

  select-admin-accountЗробіть клік правою кнопкою миші по потрібному імені користувача і в меню виберіть пункт «Встановити пароль». З'явиться віконце з попередженням (вивчіть, що в ньому написано) і зробіть клік по кнопці «Продовжити».

  password-reset-warningТепер ми можемо вказати новий пароль для облікового запису.

  change-account-password-win-10Цей метод створення нового пароля на всі сто буде працювати тільки у випадку з локальними обліковими записами системи. У випадку з обліковими записами Microsoft, краще підійде самий перший варіант з тих, що вказані у даній статті. Так можливо, увійшовши від імені адміністратора, створити запис нового користувача даного ПК.

  При використанні останнього способу, краще за все повернути все назад, як воно було до всіх цих дій. Для цього відключаємо вбудований обліковий запис адміністратора такою командою:

  net user Адміністратор /active:no

  І після цього видаляємо файл utilman.exe, який знаходився в System 32, і перейменовуємо utilman2.exe в utilman.exe.

  Таким чином ми повернули доступ до системи і розставили всі використані інструменти тому, по своїх поличках.

  Рекламний блок