Як згорнути всі вікна в Windows 7

Рекламний блок

Виявилося, що такий начебто просте питання турбує багатьох людей. Мабуть, тим людям, які переходять з Windows XP на більш нову версію цієї ОС, не вистачає значка «Згорнути всі вікна» в панелі завдань. Давайте розберемося з цією проблемою.

Згорнути всі вікна. Гарячі клавіші

Для початку розглянемо, як згорнути всі вікна з клавіатури. Тут простіше простого. Натискаємо клавіші Win D і вікна згортаються. Щоб повернути все назад, знову натискаємо Win D.

Примітка: клавіша Win» знаходиться в лівому нижньому кутку біля клавіші Ctrl.

Значок «Згорнути всі вікна»

Тепер я вас навчу, як зробити класичний значок для згортання вікон, як в Windows XP. Для цього натискаємо правою кнопкою миші по робочому столу і з випав списку вибираємо пункт «Створити Текстовий документ»

Как свернуть все окна в Windows 7

Називаємо його «Згорнути всі вікна» і відкриваємо файл:

Копіюємо всередину текстового документа наступні вирази:

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

Тиснемо «Файл – Зберегти як»:

У вікні вибираємо тип файлу: Всі файли і ім'я файлу: Згорнути всі вікна.scf. Ну і місце – це, природно, робочий стіл.

У нас на робочому столі з'являється гаряче улюблений нами значок:

Перетягуємо його мишкою на панель завдань. У нас з'являється підказка «Закріпити в Провідник». Це саме те, що нам потрібно.

Клікаєм правою кнопкою по значку провідника в панелі завдань (у вигляді папки) і спостерігаємо наш значок «Згорнути всі вікна». Натиснувши на нього вікна згорнутися. Якщо ще раз натиснути, то вони повернуться на місце.

І наостанок, хотілося б показати або нагадати про стандартної кнопки «Згорнути всі вікна» в Windows 7. Подивіться трохи праворуч на панелі завдань і відразу за годинами ви побачите ледь помітний прямокутник, який і є ні що інше, як кнопка «Згорнути всі вікна в Windows 7».Рекламний блок