монтувати відео

Рекламний блок


У цьому уроці ми відповімо на ще одне питання, що прийшов до нас в гостьову книгу сайту від Сергія. Урок вийшов досить докладним, тому ми розіб'ємо його на дві частини.
Якщо вам необхідно зшити певну кількість відеофайлів в один, то вам можна скористатися програмою «Windows Movie Maker». Ця програма за замовчуванням встановлена в Windows XP. Її можна знайти, натиснувши кнопку «пуск», виберіть пункт «програми» і зі списку, який з'явиться праворуч - «Windows Movie Maker». В системі Windows7 розробники її прибрали. Але її можна безкоштовно завантажити з сайту Microsoft і встановити. Можете завантажити її з нашого сайту за цим посиланням.

Сама програма для зручності розділена на 4 вікна (Подивіться на малюнок, розташований нижче). Це вікно попереднього перегляду, вікно підменю операцій з файлами, вікно для виконання вибраних операцій і вікно для покадрового розташування відео.
Для зручності меню зверху дублюється трохи нижче панеллю інструментів.
Вибираємо кнопку «операції» і натискаємо її. У лівому вікні ми побачимо розгорнуте меню «Операції з файлами». Щоб пошити в один відео файл на декілька файлів достатньо йти покроково з цього меню. Отже, вибираємо перший крок - імпорт відео.
Вибравши цей пункт, ми побачимо вікно огляду для вибору відео файлів. Вибираємо невеликі фільми, може це буде відео з вашої камери - це вам вирішувати. За бажанням фільм можна додавати файли зображень, музики.
Подгрузив пару фільмів, ми побачимо в середньому вікні програми збірник кадрів з подгруженных фільмів і в правому вікні попередній перегляд.
Перетягнувши по черзі мишкою вибраний зі збірки кадр на нижню шкалу розкадровки, ми будемо формувати покадрово наш майбутній фільм.

Є 2 можливості формування фільму. Це , де майбутній фільм представлений покадрово з можливістю додавання переходів між кадрами.
І другий спосіб, на який можна перейти, натиснувши кнопку , після чого вигляд кадрів буде представлений у часовій шкалі.
У цьому режимі зручно робити обрізання кліпів і контролювати тривалість відео і музики.

Отже, ми вже перетягли із збірки сподобалися нам кадри і сформували наш майбутній фільм. Тепер переходимо до другого пункту меню -«Монтаж фільму». Перейшовши в режим відображення розкадровки» можна вставити відеоефекти, відео переходи між кадрами, створити назва і титри фільму.
Вибравши пункт меню «Монтаж фільму»-> «Перегляд відеоефектів», ми можемо вибрати з вікна збірника вподобаний нам відеоефект і перетягнути на задуманий для цього кадр.
Друга частина статті знаходиться за посиланням нижче.Рекламний блок