Потрібен вам ноутбук? Коли його не варто купувати

Рекламний блок

Як не прикро це чути, звичайні стаціонарні комп'ютери втрачають популярність. Дуже багато людей стали купувати ноутбуки замість стаціонарного ПК, незважаючи на те, що мобільність їм не потрібна зовсім.
Нужен ли вам ноутбук? Когда его не стоит покупать


Необхідність ноутбука для багатьох видів діяльності не обговорюється. Але в даному випадку буде розглянута прикра ситуація, коли прилад не покидає столу, на який він був встановлений після покупки.
Що при цьому втрачає користувач?

Людина, який купив ноутбук замість домашнього ПК, переплачує за не потрібний йому функціонал, такий як низький вага, ємність акумулятора, складна система охолодження та енергоефективні компоненти. Це, звичайно, не забивання цвяхів мікроскопом, але вже близько до нього.

Ноутбук, в силу своєї складності, – це дуже крихкий прилад. Для стаціонарного ПК розлитий на клавіатуру свіжий кави – у гіршому випадку перезавантаження і покупка нової клавіатури. Для ноутбука – в кращому разі в сервісному центрі.
Матриця ноутбука – одна з найдорожчих і крихких частин.

Звичайно, є місця, де матрицю можна придбати за адекватну вартість. Наприклад, в Інтернет-магазині www.glavmag.su ви можете купити оригінальну модель b156xw02 v 2, яка доставляється по всій Росії. Проте не так багато людей здатні поміняти її самостійно.


Навпаки, покращувати можливості і характеристики ПК дуже просто, єдиний обмежує елемент – це материнська плата. Можливості апгрейда ноутбука дуже обмежені, легко можна тільки збільшити обсяг оперативної пам'яті.


Все інше вимагає хитрості і спритності, наприклад, збільшення кількості постійної пам'яті вимагає відмови від DVD-приводу, або заміни жорсткого диска. Що теж пов'язано з додатковими труднощами – багато виробників роблять прихований розділ, на якому записаний образ системи для відновлення і необхідні драйвера.

Рекламний блок