Як зробити сердечко на клавіатурі?

Рекламний блок

kak-postavit-znak-serdtsa-na-klave

Ви напевно вже не раз бачили, коли у користувача, наприклад, в соціальних мережах типу ВКонтакте, замість імені чи прізвища встановлений значок сердечка або навіть кілька сердечок відразу? Насправді це додаткові символи, для яких, якщо можна так висловитися, не вистачило місця на клавіатурі. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це сердечко написати на клавіатурі.

Для того, що б написати сердечко, необхідно скористатися цифровою клавіатурою, що знаходиться в правій частині клавіатури. Тому для початку потрібно переконатися, що цифрова клавіатура включена - натисніть на клавішу Num Lock, що б біля неї загорівся світлодіод, якщо, звичайно, такий взагалі є. Якщо він вже горить, значить, робити нічого не потрібно.

Тепер виберіть місце, куди хочете додати сердечко (це може бути, наприклад, який-небудь текст) і зробіть наступне: затисніть одночасно клавіші ALT і цифру 3 на цифровій клавіатурі (останнє особливо важливо, оскільки, якщо ви натиснете цифру 3 на основній клавіатурі, у вас нічого не вийде) і відпустіть - ви побачите сердечко. Втім, можна спочатку натиснути на клавішу ALT і, утримуючи її, натиснути на цифру 3, після чого побачите на екрані монітора сердечко.

А ось як це виглядає - я написав 3 сердечка поспіль в адресному рядку.

Погодьтеся, це дуже легко. Правда, коли мова йде про настільному комп'ютері з звичної клавіатури. Якщо ми візьмемо ноутбук, де цифрової клавіатури немає, то, швидше за все, доведеться також затискати клавішу Fn.

Втім, все залежить від конкретної моделі пристрою.

Рекламний блок