Як створити віртуальний диск і CD-ROM

Рекламний блок

Віртуальний CD-ROM – це точно такий же привід для програвання дисків, як і оптичний, однак ми не зможемо його відкрутити, помацати руками, переставити на інше системник. Слово віртуальний говорить сама за себе – це всього на всього програма, яка програє віртуальні диски, а не звичайні болванки.

Якщо зайти в «Мій комп'ютер», то значок віртуального CD-Rom нічим не буде відрізнятися від звичайного, він може бути точно таким же порожнім і точно таким зайнятим, тільки вже віртуальним диском.

Для чого це все потрібно, чому не простіше користуватися звичайними болванками, які вставляються в звичайний привід.

Ну, по-перше, іноді виникає необхідність взяти чужий диск і переписати його, а коли під рукою немає порожній болванки або пишучого приводу, то віртуальний дуже знадобиться.

По-друге, якщо постійно використовувати один і той же диск і крутити його в приводі, то можна заїздити, як диск так і повний привід. Якщо обидва ці об'єкти віртуальні, то з ними, природно, нічого не трапитися.

По-третє, кількість віртуальних приводів може значно перевищувати кількість оптичних.

По-четверте, віртуальні диски або образи дуже добре передавати один одному по інтернету у вигляді окремо взятої одного або декількох файлів.

Як же створити віртуальний CD-ROM і яким чином створюються віртуальні диски. Для цього вам потрібно буде просто встановити одну з популярних програм. А такими на сьогоднішній день є: Alcohol 120%, Daemon Tools, Virtual Drive. Також функція створення віртуального діса, тобто його образу входить в пакет програм Nero.

Чесно скажу, що користувався всіма названими вище, однак більше всіх сподобався Alcohol 120%, оскільки програма досить таки багатофункціональна і проста у використанні. Після установки у вас відразу ж з'явитися значок «Мій комп'ютер» ще одного диска, який і буде вашим віртуальним CD-ROM-мом. До того ж, програма дозволяє створювати образи дисків, так і записувати болванки з образів.

Как создать виртуальный диск

Про те, як виконувати ці дії я вже писав, тому можна прочитати статті: Як створити образ диска (CD або DVD), а також Як записати диск з образу

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок