3 кращих сервісу для фото з ефектами через веб камеру

Рекламний блок

Хочете зробити оригінальне фото, але зняти вас або нікому, або ніколи? Якщо є веб-камера і 10-15 хвилин вільного часу, все можна здійснити самостійно. Благо, в інтернеті вистачає подібний сервісів, які дозволяють створити цікавий і незвичайний знімок.

Зміст:


 • Webcamtoy
 • Webcamio
 • Picachoo

 • Готовий малюнок можна прикрасити величезною кількістю ефектів, щоб аватарка для Скайпу, ВКонтакте або Фейсбук була ще цікавіше і цікавіше.

  фото через веб камеру

  Щоб зробити фото через веб-камеру онлайн, можна скористатися одним з трьох популярних порталів:

 • Webcamtoy;
 • Webcamio;
 • Picachoo.
 • Один від одного вони відрізняються кількістю доступних стилів і шаблонів. Хоча нічого не заважає вам комбінувати декілька варіантів для досягнення максимальної унікальності. Що ж, світло, камера, мотор!  Важливо! Перш ніж приступити до створення шедевру, переконайтеся, що ваша камера підключена до комп'ютера. Індикатор сповістить вас про це.

  Webcamtoy


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Даний портал створювався для любителів сэлфи і фотографій з різними ефектами пост-обробки. Його функціонал обмежений всього парою кнопок, тому користуватися ним – суцільне задоволення.

  Сервіс не зберігає фотографій, тому можна не боятися, що ваші пустощі в інтернеті побачить хто-небудь ще, без вашої попередньої згоди. Система люб'язно сповіщає про це і просить дозвіл на використання вебки.

  фото через веб камеру

  Підтверджуємо свої наміри.

  фото через веб камеру

  Кнопок всього 3 2 повзунка-перемикача для ефектів.

  фото через веб камеру

  Вікно з налаштуваннями мінімалістично. Тут можна вибрати орієнтацію, розмір екрану і ще кілька параметрів для роботи. Друга кнопка – вибір ефектів.

  До речі, їх можна переглядати один за одним (дуже довго) або натиснути на центральну клавішу і побачити всі фільтри, які можна використовувати. Остання кнопка – зйомка.

  Список виглядає так.

  фото через веб камеру

  Перемикання відбувається натисканням на стрілку вниз» і «вгору». Загальна кількість ефектів ми не рахували, але їх точно більше сотні. Доступні як звичайний, так і екзотичні, на кшталт «сніг», «лсд», «рентген» і т. д.

  Приклад готового знімка виглядає приблизно так.

  фото через веб камеру

  Праворуч з'явиться клавіша «зберегти». Тиснемо на неї, вказуємо місце на ПК і зберігаємо. Все просто!

  фото через веб камеру

  Ім'я знімку задається довільна або використовується своє, щоб не втратити.

  повернутися до меню ^

  Webcamio


  Можливості сервісу вражають: рамки, колажі, дзеркала та інші ефекти доступні у величезних кількостях. Плюс до всього, їх можна комбінувати. Хочете фото через веб-камеру з ефектами онлайн? Вибирайте Webcamio.

  Після попадання на сайт, нас зустрічає стартова сторінка з єдиною кнопкою «почати». Ось її і тиснемо.

  фото через веб камеру

  Читаємо оповіщення про конфіденційність, ознайомлюємося з тим, що сайт не зберігає дані і даємо дозвіл на користування камерою.

  фото через веб камеру

  Якщо система ще раз запитає про ваші наміри, повторно їх підтвердіть.

  Потрапляємо на головне меню ресурсу, де в центрі екрану видніється зображення, яке в даний момент бачить вебка, а також набір фільтрів і інструментів кнопка «зробити фото».

  фото через веб камеру

  Як ви пам'ятаєте, ефекти накладаються один на одного. Варіацій композиції — тисячі. Все залежить від вашої фантазії, і тільки. На жаль, переглянути повний список фільтрів, рамок і інших атрибутів не можна – потрібно клацати по стрілках. Утомливо, але куди діватися.

  В кінці може вийти приблизно така картина.

  фото через веб камеру

  Не сподобалося – тиснемо «назад». Сподобалося – зберегти. Якщо ви фанат соц.мереж і просто не можете не ділитися з друзями чимось новим – клікайте відповідну кнопку.

  фото через веб камеру

  При завантаженні, вказуємо ім'я файлу (побажанню) і його місце зберігання. На цьому все.

  повернутися до меню ^

  Picachoo

  Відмінна онлайн програма для фото через веб-камеру, а точніше – ресурс. З його допомогою можна зробити не тільки знімок, але і анімацію зі своїми кривляньями або іншими елементами.

  До речі, дані на цьому ресурсі зберігаються з вашого дозволу. В іншому випадку система видалить знімки.

  Щоб влаштувати імпровізований фотосет, тиснемо на відповідну кнопку праворуч.

  фото через веб камеру

  Сайт звично запитує дозвіл на підключення вебки. Тиснемо «дозволити» і закриваємо вікно. При повторному питанні про те, чи можна, даємо позитивну відповідь.

  фото через веб камеру

  Потрапляємо на головний екран, де видно обличчя (інша кінцівка), а також список налаштувань і повзунків.

  Важливо: перед накладенням ефекту потрібно сфотографуватися.

  Просто так поекспериментувати з фільтрами у вас не вийде. Для початку зробіть знімок, а потім обробляйте його в своє задоволення.

  Типу зйомки тут 3:

 • звичайне фото;
 • серійна зйомка (колаж);
 • анімація.
 • Вибрати між ними можна за допомогою повзунка.

  фото через веб камеру

  Також можна варіювати час таймера зворотного відліку. Хоча трьох секунд зазвичай достатньо, щоб підготуватися.

  У серійній зйомці можна вибрати між 4 і 9 кадрами. Трохи, але нічого не поробиш. При цьому додатково регулюється швидкість спрацьовування «затвора» вебки. Виходить симпатичний колаж, якому можна надати ефект зі списку фільтрів.

  Що стосується анімації. Запис ролика обмежена 3 секундами, чого вистачить, наприклад, для прояву емоції. Якщо не сподобалося – перезапишіть відео.

  Зберігається воно, правда, довго, близько 2 хвилин. Мабуть, система перетискає ролик під Flash-формат, створюючи тим самим GIF-анімацію.

  Що можна зробити з готовим знімком. Система пропонує вам згенероване посилання, якою можна ділитися з друзями.

  фото через веб камеру

  Додатково передбачений ряд кнопок, серед яких «зберегти» і «розмістити у ВК». Любите соц.мережі? Поділіться своєю творчістю. Можливо, комусь захочеться випробувати свої навички мистецтва.

  фото через веб камеру

  Процедура скачування стандартна. Тиснемо «завантажити», потім перейменовуємо знімок, після чого зберігаємо готову картину на ПК. На цьому все.

  Рекламний блок