Як перевести в gif jpg

Рекламний блок

Як відомо, цифрові зображення можна зберігати в різних форматах, таких як jpeg, gif, png, bmp і так далі. Однак саме для Інтернету використовується тільки три графічних формату – це все ті ж jpeg, gif і png. У цій статті я хочу показати, як конвертувати jpg в gif за допомогою фотошопу. Там взагалі нічого складного немає, я пишу це для тих людей, які бояться фотошопа. Досить просто відкрити зображення і заново пересохранить його, цим ми зараз і займемося.

Запускаємо Photoshop. Відкриваємо в ньому потрібне нам зображення, зробити це можна просто перетягнути файл на програму або натиснути пункт меню «Файл - Відкрити».

У мене ось така картинка у форматі jpg:

jpg в gif

Відкриваю я її в фотошопі, просто перетягнувши на робочу область програми:

Щоб пересохранить дане зображення в іншому форматі необхідно натиснути пункт меню «Файл» і з випавшого меню виберіть «Зберегти для Web і пристроїв» За допомогою цього пункту ми зможемо не тільки конвертувати зображення з одного формату в інший, але й зменшити його в обсязі, що дуже важливо для Інтернету:

У віконці, у правому верхньому куті ми можемо вибирати формат, в якому необхідно зберегти зображення, а також його якість. Я вибираю формат GIF і натискаю на кнопку «Зберегти».

Далі вказую місце, куди необхідно зберегти дану картинку, а також назва самого файлу. Знову натискаю кнопку «Зберегти».

На цьому можна і закінчити цю невелику статтю.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок