Як перевірити баланс на Мегафоні?

Рекламний блок

kak-proverit-balans-na-megafone

На превеликий жаль, більшість однакових послуг, які надають оператори мобільного зв'язку, чомусь підключаються різними способами. Та взяти хоча б перевірку балансу - чому у одних необхідно набрати комбінацію *100#, в той час як в інших - *102#? З-за цього виникає постійна плутанина. Якщо ви стали абонентом компанії Мегафон і не знаєте, як перевірити баланс свого особового рахунку, ми допоможемо вам це зробити.

  • Найпростіший метод - наберіть на клавіатурі свого телефону *100# і натисніть кнопку виклику. Через кілька секунд на екрані з'являться заповітні цифри. У деяких випадках система пише, що сума на балансі прийде вам з СМС-повідомленні, яке буде доставлено в найближчі пару-трійку хвилин. Крім того, діє номер *101#, він також показує баланс. До речі, всі ці комбінації працюють і для оператора Просто Дзвони, який належить Мегафону.
  • Є трохи вільного часу і паспорт під рукою, то наберіть номер 0500. Це довідкова служба компанії, зателефонувавши на яку ви зможете дізнатися не тільки суму, що знаходиться на вашому рахунку, але і задати будь-яке інше питання щодо тарифних планів. При цьому не забувайте, що для отримання інформації ви повинні ідентифікувати себе, назвавши оператору свої персональні (паспортні) дані. Крім того, дзвінок у службу підтримки може затягнутися - відповіді можна чекати не один десяток хвилин.
  • Баланс можна дізнатися через відправку SMS-повідомлення. Для цього відправте порожнє повідомлення або напишіть у ньому букву Б) на номер 000100. Через деякий час у отриманому повідомленні ви зможете побачити не тільки баланс, але й інші команди, які допоможуть у вирішенні питань, пов'язаних зі зв'язком або тарифним планом. Будьте уважні - перебуваючи в роумінгу, за СМС доведеться платити за роумінговими тарифами.
  • Ще один спосіб - через особистий кабінет, який знаходиться на сайті megafon.ru. Якщо ви ще не зареєстровані на ньому, радимо зробити це якнайшвидше.
  • Нарешті, ви можете скористатися унікальною послугою від Мегафона під назвою «Живий баланс». З її допомогою ви завжди можете бачити, скільки грошей залишилося на вашому особовому рахунку прямо в режимі реального часу! Правда, є одна невелика проблема - ця послуга платна і коштує 30 рублів на місяць або рубль в день. Погодьтеся, це невеликі гроші. Підключити послугу ви можете через оператора (0500), особистий кабінет на сайті Мегафона або в салоні зв'язку компанії.
  • Рекламний блок