Як включити блютуз на ноутбуці?

Рекламний блок

kak-vklyuchit-bluetooth-na-noutbuke-windows-7

Думаю, немає сенсу пояснювати, що таке блютуз. Коротко можу лише сказати, що це бездротова технологія, яка забезпечує передачу даних між пристроями. Наприклад, з її допомогою ви можете підключити бездротову клавіатуру або мишу до комп'ютера, причому радіус роботи в окремих випадках може досягати сотні метрів.

Сьогодні я буду говорити про те, як включити Bluetooth на ноутбуці, тому що, як з'ясовується, багато користувачів абсолютно не в курсі, як це робиться. Зауважу, що сама операція займає у гіршому випадку 10 секунд, а в кращому - натисканням на пару клавіш на клавіатурі.

Ну і за традицією нагадаю, що модель вашого ноутбука не має значення (Toshiba, Asus, HP, Lenovo, Sony і т. д.), оскільки принцип включення «синезуба» не змінюється.

Інструкція по застосуванню

Перше і найголовніше: необхідно переконатися в тому, що у вашому ноутбуці дійсно є Bluetooth. Звичайно, сьогодні він присутній практично в кожному, нехай навіть самому недорогому ноутбуці, а от раніше він не був стандартним обладнанням. Плюс останнім часом з'явилося багато повідомлень про те, що покупець купує один товар, а йому продають інший з різницею в одну букву в найменуванні товару, який зазвичай виявляється куди простіше. Втім, щось я заговорився...

Так от, повертаємося до теми наявності блютуза. Що б упевнитися в тому, що він взагалі є на пристрої, знайдіть на пристрої наклейку з маркуванням. На ній ви можете побачити ось такий значок.

Якщо він на місці, то блютуз в ноутбуці точно є, а якщо відсутній, то його, швидше за все, немає.

Тепер переходимо безпосередньо до включення «синезуба». На старих моделях ноутбуків зазвичай використовується механічна кнопка. Як правило, та сама, що одночасно відповідає і за включення Wi-Fi. Знайти її ви можете як на основній частині корпусу над клавіатурою, так і збоку.

Якщо на клавіатурі під однією з цифр ви побачили значок блютуза, значить, він включається за допомогою кнопки Fn. Відповідно, для включення Bluetooth вам необхідно буде затиснути одночасно кнопку Fn і ту клавішу, на якій зображена піктограма потрібної вам бездротової мережі. Після включення повинен засвітитися світлодіод, що символізує про працездатності «синезуба».

Як бачите, нічого складного, проте є один важливий момент. Справа в тому, що для всіх зазначених мною маніпуляцій часто не вистачає драйверів. Звичайно, коли ви купите ноутбук в магазині з вже встановленою операційною системою, то все буде працювати на ура. Але якщо ви, припустимо, перевлаштували ОС, то вам, швидше за все, потрібно буде встановити кілька драйверів, що б всі системи нормально функціонували, в тому числі і Bluetooth. Драйвера можна взяти на сайті виробника вашого ноутбука.

От і все. Питання можете задавати в коментарях.

Рекламний блок