Як перевернути відео на комп'ютері — Прості способи

Рекламний блок

Як перевернути відео на комп'ютері? Цим питанням задаються користувачі, які неправильно розташували камери під час зйомки. Як наслідок, після передачі файлу на комп'ютер, картинка ролика перевернута, і дивитися його незручно.

Зміст:


 • Перевернути відеоролик без сторонніх програм
 • Перевернути відео в VLC плеєрі
 • Перевернути відео в програмі IMovie
 • Онлайн сервіси

 • Необхідно повернути картинку та зберегти перевернуте відео.

  Как перевернуть видео на компьютере

  Перевернути відеоролик без сторонніх програм


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Можна зняте відео повернути, не завантажуючи складні програми для монтажу? Відповідь: можна. Якщо ви є користувачем такої операційної системи, як Windows, вам доступно вбудоване програмне забезпечення для роботи з відеофайлами.

  З допомогою цього можна проводити всі базові операції: обрізати, перевертати, додавати візуальні і звукові ефекти, регулювати гучність звуку і багато інших функцій.

  Для користувачів Віндовс існує програма Windows Movie Maker. У програмі можна перевернути ролик за один раз на 90 градусів. Щоб повернути зображення ролика на 180, необхідно повторити процедуру. Додаток доступний для ОС windows 7 / 8 і 10 версій.

  Якщо на своєму комп'ютері ви не виявили дану програму, завантажити безкоштовно її можна з офіційного сайту «Майкрософт» в розділі «Програмне забезпечення».

  Win Movie Maker

  Виконуйте інструкції, щоб повернути зображення в програмі Windows Movie Maker (входить в стандартну групу додатків windows media):

 • Відкрийте ролик, який потрібно перевернути за допомогою програми. Утиліта підтримує ролики всіх популярних форматів, зокрема mp4 і avi;

 • Открытие видео в приложении Movie Maker

  Відкриття відео в програмі Movie Maker


 • Натисніть на вкладку «Правка» і знайдіть кнопку перевернути. Виберіть потрібне положення і натисніть на відповідну клавішу, як показано на малюнку;

 • Клавиши для изменения положения изображения

  Клавіші для зміни положення зображення


 • Відкрийте вкладку головного меню програми і збережіть перевернутий ролик. Виберіть формат кінцевого файла і папку, у яку буде збережений файл. Процес перетворення може зайняти тривалий час.

 • Сохранение файла в приложении

  Збереження файлу у програмі


  повернутися до меню ^

  Перевернути відео в VLC плеєрі


  В цьому плеєрі можна повернути ролик без програм. Однак, перевернуте відео можна зберегти. Скачайте плеєр і відкрийте файл, потім натисніть на вкладку інструментів і у вікні ефектів і фільтрів поверніть положення картинки.


  Использование плеера VLC для переворота видео

  Використання плеєра VLC для перевороту відео


  Цей спосіб підійде, коли необхідно швидко подивитися ролик в необхідній його орієнтації, при цьому зберігати ролик для подальшого використання немає сенсу.

  повернутися до меню ^

  Перевернути відео в програмі IMovie

  Для початку скачайте утиліту. Вона доступна абсолютно всім користувачам iOS в офіційному магазині додатків для вашої операційної системи. Щоб увімкнути функцію повороту в програмі. Необхідно встановити додаткові плагіни.  Рада! В IMovie можна легко повернути відео з телефону. Також утиліта доступна для користувачів iPhone, таким чином, можна обробляти і монтувати зняте з Айфона.
  Внешний вид программы IMovie

  Зовнішній вигляд програми IMovie


  Виконуйте інструкції, щоб перевернути відео в додатку:

 • Імпортуйте відео в програму. Зробити це можна, натиснувши на головному меню Файл, а потім, вибравши клавішу Імпорт;
 • Після того, як відео відобразиться у вікні, перейдіть на вкладку Crop і потім клавішу Rotate. Далі необхідно вказати, на скільки градусів повернути і в яку сторону;


 • Пам'ятаєте! Перед тим як почати перевертати відеоролик, необхідно вибрати функцію "Fit". Таким чином, картинка не буде автоматично обрізана до потрібних розмірів.
  Процесс переворачивания картинки видеофайла

  Процес перевертання картинки відео


 • Збережіть внесені зміни і вийдіть з програми.
 • повернутися до меню ^

  Онлайн сервіси

  Найбільш популярним веб додатком, яке здатне повернути ваш відеоролик, є сайт RotateMyVideo.net. З його допомогою ви зможете змінити вигляд зображення ролика за лічені хвилини.

  Рекламний блок