Чому не друкує принтер і що робити в такому випадку?

Рекламний блок

pochemu-ne-pechataet-printer-i-chto-delat-v-takom-sluchae

Принтер - це периферійний пристрій, що необхідно для перекладу графіки або тексту на фізичний носій з електронного виду. Кажучи більш звичною мовою, цей пристрій потрібно для того, що б роздруковувати інформацію. Подібні девайси є практично у кожного з нас є фактично незамінними. На жаль, саме з принтерами відбувається велика кількість проблем: найчастіше вони просто відмовляються друкувати потрібні документи. Чому це відбувається і як впоратися з проблемою, я розповім в цій невеликій статті.

А я почну ось з чого: особливого значення, яка у вас марка принтера, будь це Samsung, Canon, Epson, HP або будь-яка інша, не має, оскільки причина неполадки часто полягає в одному і тому ж.

Методи вирішення проблеми

Отже, почнемо.

 • Якщо ноутбук відмовляється друкувати, то самий простий і швидкий спосіб вирішити можливу проблему, це вимкнути і включити його знову. Для цього натисніть на кнопку на самому принтері і пустіть до друку документ ще раз.
 • Якщо нічого не змінилося, то дивимося на індикатор сигналу пристрою. Як правило, на принтерах є світлодіод, який показує, чи правильно працює гаджет. Наприклад, в більшості випадків випадків у принтерів при правильній роботі горить зелений сигнал, а в разі будь-яких порушень - червоний. Якщо у вас загорівся червоний світлодіод, спробуйте дістати картридж і вставити його знову. Можливо, що просто не до кінця закрита кришка, де знаходиться картридж. А деякі моделі і зовсім реагують на те, якщо стоять на нерівній поверхні. Всі ці ситуації взяті не зі стелі, а з власного досвіду. Після того, як ви поправили принтер, вставили в нього картридж і закрили кришку, повинен загорітися зелений світлодіод, який символізує про готовність до роботи.
 • Тепер ви пустили документ на друк... І знову нічого не відбувається. У цьому випадку в треї на робочому столі повинен висіти значок принтера. З чим це може бути пов'язано? Точно невідомо. Фахівці радять почекати кілька хвилин, можливо, через цей час пристрій все ж «прокинеться». Однак, як показує практика, відбувається на практиці це дуже рідко. Тому перше, що ми повинні зробити, це перезавантажити комп'ютер. Так-так, ви можете посміхатися, але найчастіше це найкращий і простий спосіб вирішення проблем. Якщо комп'ютер не перезавантажується через меню «Пуск», перезавантажте його клавішею. Шанс того, що після перезавантаження принтер почне працювати так, як йому і належить, дуже високий.
 • Спробуйте клацнути на значок принтера, що висить в треї правою мишкою і призупинити друк. Крім того, рекомендується самостійно очистити чергу друку, оскільки це також може вплинути на працездатність нашого пристрою.
 • Обов'язково перевірте USB-провід. Якщо на ньому немає слідів зламів, то дістаньте його і знову вставити в порт на принтері. Теж саме стосується й паперу - можливо, вона просто застрягла і тепер принтер відмовляється працювати. Це цілком звичне явище.
 • Знову нічого не допомагає? Тоді спробуємо оновити драйвер для ноутбука. Можливо, стався якийсь збій в системі. Йдемо на офіційний сайт виробника і качаємо там самі останні драйвери для гаджета, встановлюємо і пробуємо запустити файл в друк.
 • Досить рідко проблема полягає в одній невеликій, але не самою приємною деталі. Мова йде про конфлікт програмного забезпечення принтера з іншими програмами. Найчастіше пристрою вступає в конфлікт з антивірусом. Додаємо до списку виключень і спимо спокійно.
 • Не забуваємо і про те, що проблема могла бути викликана вірусами в операційній системі. У цьому випадку скануємо систему на предмет шкідливих файлів і, звичайно ж, видаляємо їх.
 • Що робити, якщо нічого не допомагає?

  Судячи з усього, проблема криється в самому «залозі». На жаль, самостійно відремонтувати принтер у вас навряд чи вийде, хіба що ви не працює в сервісному центрі. Я ж рекомендую в цьому випадку здати принтер фахівця на аналіз.

  Рекламний блок