Чорний ящик Windows 7

Рекламний блок

Шановні знавці, що в чорному ящику? Саме ця фраза мені сьогодні пригадалася, коли я почав подумувати про написання даної статті. Фраза ця з усіма відомої нами передачі «Що? Де? Коли?», однак мова в даній статті піде не про неї, а програму, яка так і називається «Чорний ящик».

Дану програму встановлювати не потрібно, вона люб'язно розробниками операційної системи Windows 7. Точно так само, як чорний ящик літака записує все, що відбувається в кабіні пілота, дана програма записує всі дії, які здійснює користувач з операційною системою.

Для того щоб запустити дану програму тиснемо на кнопку «Пуск» і в рядку пошуку пишемо «psr», клікаєм по потрібного нам результату:

Черный ящик Windows 7

У нас запускається програма. Відразу можемо переглянути і настроїти параметри, натиснувши на кнопку меню з правої сторони програми і вибравши пункт «Параметри».

Черный ящик Windows 7

За допомогою кнопки «Огляд» можна вибрати папку, в яку будуть зберігатися записи чорного ящика. Також необхідно включити знімки екрану, якщо вони не включені і ще вибрати необхідну кількість збережених знімків. Встановлюємо все це і тиснемо кнопку «ОК»

Після того як всі параметри встановлені натискаємо на кнопку «Почати запис», щоб наш чорний ящик почав свою роботу:

Якщо ви захочете завершити його роботу, натисніть на кнопку «Зупинити запис».

Називаємо файл запису і зберігаємо. Відкриваємо папку, де у нас зберігаються файли запису і бачимо архів запису:

Розпаковуємо архів і бачимо файл запису у форматі html, який відкриється яким браузером:

Ну ось і все, ми розібралися, що таке чорний ящик в Windows 7.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок