Як включити або відключити відновлення системи Windows XP

Рекламний блок

В одному зі своїх відеоуроків, які видаються на момент написання статті видаються як подарунок при підписці на розсилку я розповідаю про такий функції Windows, як відновлення системи. Це дуже корисна функція, оскільки, якщо ваша операційна система приходить в непридатність, ви завжди зможете повернути її в більш ранній стан, коли вона була ще працездатною.

Не у всіх випадках відновлення включено за замовчуванням, і в один прекрасний момент, коли ви захочете скористатися подібною функцією, вона може виявитися Вам недоступною. Деякі взагалі не хочуть використовувати дану функцію, в такому разі її необхідно відключити. Моє ж завдання показати, де знаходиться прапорець за допомогою якого можна включити або відключити відновлення системи.

Заходимо «Пуск – Панель управління – Система»

У вікні, необхідно перейти у вкладку «Відновлення системи». І тут можна поставити або прибрати прапорець «Відключити відновлення системи на всіх дисках».

Как включить или отключить восстановление системы

Якщо встановити цей прапорець і натиснути кнопку «ОК», то будуть видалені всі контрольні точки відновлення. Тому робити я цього не рекомендую. Відновлення системи краще не вимикати, мало що в житті буває.

Якщо Ви обмежені в дисковому просторі, то можна зменшити його, вибравши розділ жорсткого диска і натиснувши на кнопку «Параметри» (попередня картинка). Рухаючи повзунок ліворуч, ви зменшите кількість контрольних точок, зменшивши тим самим використовується дисковий простір.

Так само Ви можете відключити відновлення системи на кожному з розділів жорсткого диска, поставивши галочку навпроти пункту «Відключити відновлення системи на цьому диску».

Також можна почитати, як відключити або, навпаки, включити відновлення системи Windows 7Рекламний блок