змінити пароль Яндекс.Пошта?

Рекламний блок

kak-pomenyat-parol-yandeks-pochta

Паролі до пошти потрібно міняти як мінімум кожні кілька місяців. Власне, це стосується практично будь-якого важливого для людини облікового запису. Пам'ятається, я перевірив пошту і вирішив зайти в журнал відвідувань, а там кілька невідомих мені ip-адрес, з яких хтось заходив у свій обліковий запис. Довелося відразу ж поміняти пароль. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це зробити, у разі в Яндекс.Поштою.

Насамперед необхідно зайти в поштову скриньку. Для цього ми відкриваємо головну сторінку Яндекса і в правому куті бачимо віконце для введення логіна і пароля. Якщо забули, то нагадаю, що в якості логіна використовується адресу e-mail.

Не забуваємо, що пароль зберігати в браузері не можна, що б його не зміг вкрасти вірус і згодом їм не змогли скористатися зловмисники.

Перед вами відкрився поштову скриньку. На головній сторінці знаходиться список вхідних листів. У правій частині екрана ви бачите адресу e-mail, який одночасно виконує роль кнопки. Натисніть на нього і перед вами з'явиться меню. Один з пунктів цього меню називається «Змінити пароль» - натискаємо на нього.

На цій сторінці ви побачите кілька порожніх форм, куди потрібно буде ввести пароль. У першу форму введіть поточний пароль від вашої поштової скриньки. У наступні дві форми потрібно ввести новий пароль. Якщо новий пароль введений вірно обидва рази, ви побачите напис «Введено вірно», після чого можете вводити капчу. Якщо вам складно розгледіти капчу, ви можете змінити код (натисніть «Інший код») або прослухайте код, натиснувши на однойменну посилання. Потім натисніть «Зберегти».

Вкрай важливо поставитися до паролем. По-перше, пам'ятайте про те, що він повинен бути складним - мати як цифри, так і літери, причому різного регістра. Непогано також додати спеціальних символів. Більш детально про складні паролі я вже писав. А по-друге, перш ніж змінювати пароль, попередньо запишіть на окремому аркуші паперу і приберіть як можна далі від людських очей в таке місце, де крім вас його ніхто не зможе знайти.

Рекламний блок