Як зробити відео з фотографій і музики в Windows Movie Maker

Рекламний блок

Багатьом людям може бути знайома наступна ситуація: після відпочинку на природі, поїздки або урочистої події, на комп'ютері або ноутбуці з'являються нові фотографії. Звичайно, з часом їх цікаво переглядати в компанії друзів або родичів. І Ви можете їх приємно здивувати, зробивши з набору фото і музики цікаве слайд-шоу. Тим більше в наш час, для реалізації цієї ідеї не потрібно володіти неймовірними знаннями у даній області.

У цій статті ми розглянемо, як можна створити відео з фотографій і музики. Використовувати для цього будемо безкоштовну програму від компанії Microsoft – Windows Movie Maker. Якщо у Вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, то дана програма може бути встановлена. Якщо Ви використовуєте більш пізні версії ОС, то Вам потрібно буде завантажити.

Посилання на скачування програми з офіційного сайту Microsoft Ви можете знайти в статті – завантажити Windows Movie Maker. Там же можете прочитати докладний опис про її встановлення.

Запускаємо Кіностудію на комп'ютері. Головне вікно виглядає наступним чином. Почнемо ми з додавання фотографій в програму. Для цього на вкладці «Головна» натисніть кнопку «Додати відео і фотографії», або клацните мишкою по області з правого боку.

Как сделать видео из фотографий и музыки в Windows Movie Maker

Через Провідник знайдіть на комп'ютері потрібні фото або зображення, виділіть їх і натисніть «Відкрити».

Тепер розставимо фото в потрібному порядку. Для цього клікніть по одному з них лівою кнопкою миші і перетягніть його на потрібну позицію. Місце вставки буде показано світлої сірої лінією.

Наступне, що ми зробимо – це встановимо час показу кожного фото. Якщо хочете, можна встановлювати різний час для зображень, виділяючи їх по одному, можна виділити кілька фото затиснувши Ctrl» або всі, натиснувши «Ctrl A». Я виділю все зображення. Тепер на вкладці «Засоби для роботи з відео» – «Правка» в полі «Тривалість» виберіть потрібне значення. Зробимо, щоб кожне фото показувалося 3 секунди.

Після цього, налаштуємо анімацію.

Давайте зробимо красиві переходи між фотографіями. Клікаємо мишкою по другому зображенню, щоб маркер розташувався між першим і другим. На вкладці Анімація у групі «Переходи» виберіть сподобався. Тут можна встановити і його тривалість. Зробіть, таким чином, переходи між потрібними фотографіями. Про те, що між фото є перехід, буде свідчити білий трикутничок в лівому нижньому кутку.

У вікні Кіностудії з лівого боку знаходиться область перегляду. Тут будуть показуватися застосовані різні ефекти. Використовуючи кнопку «Відтворення/Пауза» переглядайте створюване відео.

Крім переходу можна зробити так, щоб фото змінювалися через «Панорамування та масштабування». При цьому, фото буде з'являтися на екрані обраним чином – плавно переміщаючись, зменшуючись або збільшуючись.

Додамо до фотографій музику. Переходимо на вкладку «Головна» і натискаємо на кнопочку «Додати музику». Зі списку вибираємо відповідний пункт. Знайдіть аудіофайл на комп'ютері і натисніть «Відкрити». Під фото буде додана звукова доріжка.

На вкладці «Засоби для роботи з музикою» – «Параметри» можна змінити гучність музики, задати початкову і кінцеву точки, зробити так, щоб вона не обривалася в кінці відео в полі «Швидкість згасання» виберіть відповідне значення.

Якщо Вам не зрозумілий сенс певних кнопок, наведіть на неї курсор, щоб з'явилася підказка.

При бажанні, Ви можете самі прокоментувати весь фільм або окремі його частини. Виділіть фото, з якого хочете почати коментувати. Потім натисніть «Записати закадровий текст».

Далі потрібно натиснути кнопку запису, відео почне відтворюватися, а Ви говорите потрібний текст. Коли закінчите, натисніть «Зупинити». Збережіть запис на комп'ютері, у відео вона буде додано автоматично.

До фото можна додати текст. Виділяємо потрібний і на вкладці «Головна» натискаємо «Заголовок».

З'явиться поле для введення тексту, куди вписуємо текст. На вкладці «Засоби роботи з текстом» – «Форматування» можна вибрати шрифт і розмір, налаштувати контур, колір для тексту, ефект появи.

Клікнувши на звуковій доріжці або тексту і затиснувши ліву кнопку, Ви зможете перемістити вибраний об'єкт в будь-яке інше місце відео.

До створеного відео можна додати назву, титри і іншу інформацію. Для цього натисніть на потрібну кнопочку на вкладці «Головна».

На початку або в кінці відео з'явиться додаткове зображення. В полі тексту впишіть те, що потрібно Вам. Щоб змінити фон зображення і налаштувати для нього час показу, клікніть по ньому два рази мишкою. Якщо знову захочете повернутися до редагування тексту, клацніть мишкою по ньому.

Ось так у мене виглядає назву відео, створеному з фотографій.

В кінці я додала титри.

Тепер потрібно зберегти відео, зроблене з фотографій.

Для початку збережемо сам проект, щоб надалі ми могли відкрити його в Кіностудії і відредагувати. Натискаємо в рядку меню на крайню ліву кнопку і вибираємо «Зберегти проект». Виберіть потрібну папку на комп'ютері.

Зберегти проект краще на самому початку роботи, щоб в процесі створення відео, його можна зберігати в тому вигляді, яке воно має на даний момент. Тоді у випадку збою або незапланованого закриття програми, Вам не доведеться робити заново. Просто відкриєте раніше збережений проект і продовжуйте роботу.

Оскільки ми створювали відео з фотографій і музики, потрібно його зберегти належним чином. Знову натискаємо на крайню ліву кнопку і вибираємо з меню «Зберегти фільм». В списку будуть представлені різні способи збереження. Може щось підійде конкретно для Вас. Я виберу «Рекомендовані для цього проекту». Виберіть відповідне місце на комп'ютері і дочекайтеся завершення процесу.

Після того, як відеофайл буде збережений, з'явиться таке віконце.

Як бачите, нічого складного немає. Все що потрібно – це фото, відповідна музика і Ваше бажання. Пробуйте і у Вас обов'язково вийде зробити відео з фотографій і музики.Рекламний блок