Як відстежити посилку Aliexpress (алиэкспресс) з Китаю - кращі трекер-сервіси

Рекламний блок

Більшість користувачів інтернету знають, що являє собою Aliexpress. Для тих, хто не в курсі, пояснимо: це майданчик, на якій можна купувати товари з наступною доставкою по пошті. По суті, китайський аналог Ebay та інших майданчиків-аукціонів.

Зміст:


 • Процедура замовлення
 • Відстеження

 • Купити будь-яку річ досить просто, але ключовий аспект тут – доставка. Як відстежити придбану посилку? Що для цього потрібно зробити, до кого, власне, звертатися?

  отследить посылку из китая

  Процедура замовлення


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Після реєстрації, з подальшою авторизацією в системі, ви зможете здійснювати угоди. При успішній купівлі, на скриньку прийде лист наступного змісту:

  отследить посылку из китая

  Це повідомлення говорить про те, що посилка відправлена. Після цього перейдіть в розділ з замовленнями шукаєте потрібний, відкриваючи інформацію з деталями.

  отследить посылку из китая

  Нас цікавить інформація про логістики (logistics information) і трек-номер (Tracking number), за яким здійснюється відстеження посилок з алиэкспресс.

  отследить посылку из китая

  повернутися до меню ^

  Відстеження


  Сама процедура відстеження посилок алиэкспресс з Китаю по треку – нетривіальний процес. Деталі доставки можна подивитися прямо через Пошту Росії. Для цього відкриваємо сайт, знаходимо кнопку «відстежити» і переходимо по посиланню.

  отследить посылку из китая

  Бачимо поле, куди потрібно вписати отриманий трек-номер, а також рядок з набором літер (каптча). Остання служить захистом від ботів. Вписуємо в першу рядок комбінацію з 4 символів і 9 цифр, після чого тиснемо «знайти» і чекаємо, поки система обробить запит

  отследить посылку из китая

  Власне, таким нехитрим способом працює відстеження посилок з алиэкспресс за номером замовлення.  Зверніть увагу! Aliexpress працює як з безкоштовними, так і з платними поштовими сервісами, які доставляють будь-яку посилку по всій земній кулі.

  Служби безкоштовної доставки здійснюють пересилку вантажу протягом 15-25 днів (рідше - до 40) з моменту обробки замовлення.

  Деяким цей термін може здатися занадто великим, тому вони готові переплатити круглу суму за важливість, скориставшись послугами Fedex, EMS, або DHL.

  Не так давно свою роботу на території Росії почала здійснювати служба posti finland economy.  Зверніть увагу! Доступний сервіс тільки для РФ, а також Білорусі. Що примітно, компанія працює лише з вантажами, загальною масою до 2 кг та вартістю не більше 7 доларів.

  Відстеження посилок з Китаю через posti finland economy – процес легкий. Головна умова: ви повинні попередньо замовити доставку саме цією службою. Щоб бути в курсі, що відбувається і не упустити відправлення з виду, робимо наступне.

  По-перше, заходимо в браузер і прописуємо адреса www.posti.fi. Праворуч вгорі переведіть мову на англійська. Навряд чи хтось розбирається у фінському.

  отследить посылку из китая

  Якщо ви приватна особа, тоді сміливо натискайте на кнопку «private». В іншому випадку натисніть на «business».

  Оскільки більшість користувачів – фізичні особи, то не будемо відволікатися.

  Вводимо сюди отриманий номер відправлення.

  отследить посылку из китая

  Далі натискаємо «go» і спостерігаємо, як посилка знаходиться в стадії відправки або прибула на місце.

  Відстеження посилок з Китаю через sf express – ще один спосіб упевнитися, що відправлений вантаж прибув до місця призначення, а не борознить океан або освоює нові землі.

  Перевірити статус відправлення можна двома способами.

  Спосіб 1:

  Знайдіть у верхньому меню сайту вкладку "Відстеження постових відправлень" та перейдіть по ній.

  Спосіб 2:

  Прокрутіть сторінку вниз, поки не натрапите на цей блок.

  отследить посылку из китая

  Натискаємо на посилання і переходимо в меню відстеження трек-номерів

  отследить посылку из китая

  В цій графі можна прописати до 20 номерів, розділивши їх комами, клавішею Enter або пробілом. Система надасть вам повний перелік даних щодо шуканої посилки.

  Залишається лише чекати, поки відправлення прибуде в країну.

  Це лише частина сервісів, які надають послуги відстеження посилок з Китаю. Досить ввести подібний запит в Google, щоб вибирати із запропонованих варіантів.

  Кілька найпопулярніших способів:

 • http://alitrack.ru/
 • http://www.vxzone.com/tracker.html
 • http://chinaprices.ru/blog/otslezhivaniya-posyilok-iz-kitaya/
 • http://track24.ru/
 • http://gdeposylka.ru/
 • https://gdetoedet.ru/wiki/china
 • Більшість служб показують не тільки місце дислокації вантажу, а також повідомляють його масу, розрахунковий час прибуття, реквізити, паспортні дані замовника і не тільки. Залишається лише моніторити ситуацію і чекати свого відправлення.

  Рекламний блок