Як зробити текст у Фотошопі

Рекламний блок

Якщо Вам потрібно зробити гарний текст на зображенні: підписати листівку, створити водяний знак, вставити текст на фото, обкладинку та інше, використовуючи програму Adobe Photoshop, Ви зможете отримати бажаний результат. У статті ми розглянемо основні параметри тексту, використання і зміна яких, допоможе Вам зробити красивий текст в Фотошопі.

Для того щоб написати текст на фото або зображення, відкрийте це зображення: «File» – «Open» або «Ctrl O». У прикладі ми будемо створювати текст в новому документі на прозорому тлі. В кінці можна буде зберегти на прозорому тлі створений текст, тоді у Вас буде можливість у будь-який час вставити його на потрібне зображення.

Створимо новий файл в Фотошопі «Ctrl N». У діалоговому вікні встановіть значення ширини «Width» і висоти «Height» і виберіть «Background Contents» (Вміст фону) – «Transparent» (Прозорий). Натисніть «ОК».

Новий файл буде створений з фоном у вигляді шахової дошки. Це і означає прозорість.

Как сделать текст в Фотошопе

Щоб написати текст в Фотошопі, на панелі інструментів натисніть на піктограму з зображенням букви «Т».

Тепер додамо текст на зображення. Клацніть мишею в тому місці, де будете писати текст, і там з'явиться стрибає курсорчик, як у звичайному текстовому редакторі.

Ви можете, як вводити текст з клавіатури, так і вставити його з будь-якого документа, попередньо скопіювавши потрібний фрагмент звідти.

Мій текст не помістився на аркуші. Виділяю його весь, натиснувши поєднання клавіш «Ctrl A», і переходжу до налаштувань інструменту.

Перша кнопочка дозволить змінити напрямок тексту. Далі можна вибрати потрібний шрифт, розмір і колір. Кнопка «Create warped text» (Створити деформований текст) допоможе деформувати текст, вибравши для нього потрібний стиль. У прикладі виставлені всі параметри, які підкреслені на малюнку, код кольору «#4b84d8».

Помістивши курсор мишки за межами тексту, він прийме вигляд чорної стрілочки (такий же, як перший інструмент Панелі інструментів «Move Tool» (Переміщення)), затиснувши ліву кнопку миші, можна переміщувати текст в будь-яке інше місце на зображенні.

Вікно деформації тексту з'явиться після натискання на кнопку «Create warped text» (Створити деформований текст). Виберіть потрібний стиль, налаштуйте параметри та натисніть кнопку «ОК».

Розглянемо палітру шарів. Кожен раз, при додаванні нового тексту, там буде створюватися новий шар. Якщо Ви додавали текст на фото, воно буде представлено в панелі окремим шаром. Таким чином, при роботі з текстом ми ніяк не змінимо зображення.

Якщо Ви хочете зробити що-небудь з текстом, на панелі обов'язково повинен бути виділений відповідний шар, на якому написаний цей текст.

Давайте розглянемо, які можна застосувати стилі для шару з текстом. На палітрі шарів виділяємо потрібний шар, в прикладі він один, і натискаємо на піктограму «fx» внизу.

У відчиненому списку вибираємо верхній пункт «Blending Options» (Параметри накладання).

Відкриється вікно Layer Style (Стиль шару). Зліва в ньому будуть представлені різні стилі:

«Drop Shadow» (Тінь), «Inner Shadow» (Внутрішня тінь), «Outer Glow» (Зовнішнє світіння), «Inner Glow» (Внутрішнє світіння), «Bevel and Emboss» (Тиснення), «Contour» (Контур), «Texture» (Текстура), «Satin» (Глянець), «Color Overlay» (Накладання), «Gradient Overlay» (Накладення градієнта), «Pattern Overlay» (Перекриття візерунка), «Stroke» (Обведення).

Галочка навпроти означає, що обраний стиль застосований до тексту, натиснувши на назву стилю, посередині відкриються його параметри.

Далі, я буду застосовувати для тексту ті стилі, які показані на малюнках нижче. Експериментуйте, змінюйте параметри, включайте або відключайте різні стилі.

«Drop Shadow» (Тінь).

«Inner Shadow» (Внутрішня тінь).

«Outer Glow» (Зовнішнє світіння).

«Bevel and Emboss» (Тиснення).

«Contour» (Контур).

«Gradient Overlay» (Накладення градієнта).

«Stroke» (Обведення).

Після додавання кожного стилю, він додається на палітрі шарів під шаром з текстом. Очей навпроти дозволить приховати вибраний стиль.

В результаті, вийшло зробити наступний текст в Фотошопі. На малюнку показано, як він буде виглядати на прозорому і на білому тлі .

Як бачите, зробити гарний текст в Фотошопі можна. Для цього в програмі передбачено безліч функцій. Підбирайте різні параметри і тоді результат Вас точно порадує.Рекламний блок