Як видалити історію в Гугл Хромі?

Рекламний блок

kak-ochistit-istoriyu-poseshheniy-v-brauzere-google-chrome

Як це ні дивно, але про те, як очистити історію в браузері Google Chrome, я ще не розповідав на сторінках сайту. А адже ця процедура має кілька важливих нюансів. Втім, про все по порядку.

Якщо вам необхідно очистити історію відвідин сайтів в Гугл Хромі, скажімо, за минулий годину, найпростіший спосіб це зробити - скористатися спеціальною комбінацією клавіш. Натисніть на клавіатурі CTRL SHIFT DEL, після чого відкриється невелике віконце. Тут ставите галочки поруч з пунктами «Історія перегляду» і «Історія скачувань», якщо ви скачували, потім вибираєте час, наприклад, за минулий годину, і натискаєте на кнопку «Очистити історію».

Якщо ви в тому числі хочете видалити куки і файли з кешу, значить, поставте галочки поруч з відповідним пунктом.

Тепер розглянемо інший варіант - коли ви хочете видалити тільки окремі сторінки з історії.

Натискаємо на кнопку у вигляді трьох смужок, що знаходиться в правій верхній частині екрана, після чого в меню вибираємо «Налаштування».

Перед вами відкриється вікно з настройками. У його лівій частині ви побачите невелике меню. У ньому нас цікавить пункт «Історія», на який вам необхідно натиснути.

Ми опинилися на сторінці з історією відвідування сайтів. Виглядає це приблизно ось таким чином:

Що б видалити тільки одну сторінку з історії, просто наведіть на неї стрілку миші, натисніть на трикутник і виберіть пункт «Видалити з історії».

Якщо ви натиснете на кнопку «Очистити історію», то перед вами з'явиться те саме вікно, про який я розповів на початку статті.

До речі, відкрити історію ви також можете, набравши в браузері наступне словосполучення : chrome://history/.

Як видалити історію в Хромі на Андроїд?

Тепер будемо видаляти історію на мобільному браузері Android (швидше за все, цей спосіб підходить для пристроїв iPhone і iPad).

Запускаємо додаток і в правій частині екрана натискаємо на кнопку з трьох точок. З'являється меню, в ньому вибираємо пункт «Історія».

Відкриється сторінка з історією перегляду сайтів. У нижній частині екрану ви побачите кнопку «Очистити історію». Тапніте по ній.

Ну а далі ви побачите віконце з видаленням даними. Що з ним робити, ви вже знаєте.

Правда, на відміну від десктопної версії, вибрати дату для видалення історії не можна - видаляється все відразу.

Рекламний блок