Як стерти CD-RW або DVD-RW диск

Рекламний блок

Як відомо, на болванки можна не тільки записувати інформацію, але і стирати її. Якщо на вашому диску написано RW (rewriteable) – це означає перезаписуваний диск та інформацію з нього можна стерти, після чого записати нову. Якщо ж на диску стоїть літера R (recordable) – то інформацію на диск можна тільки записувати до повного його заповнення, прати диск не можна.

Для того щоб стерти RW диск можна використовувати програму Nero Express. Я покажу, як стерти диск в Nero 6. І так, запускаємо програму, натискаємо на кнопку «Ще».

Как стереть диск

Далі натискаємо на кнопку «Стерти диск».

В наступному вікні вибираємо рекордер для стирання диска, далі вибираємо повне стирання диска або швидке. Швидке стирання займе близько 2-х хвилин, повне – близько 20-ти. Я рекомендую повне стирання, інакше, якщо ви швидко зітрете диск і записати що-то на нього, то така інформація може погано прочитаться на деяких приводах. Натискаємо кнопку «Стерти».

По завершенні операції інформація з диска буде стерта. Якщо ви купили диск і сподіваєтеся, що він буде служити вам вічно: 10-20 перезаписываний і з болванкой можна буде попрощатися (якщо болванка якісна, то ця цифра може збільшуватися). І швидше за все, якщо ви не можете стерти такий диск, то він вже своє відслужив.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок