Болять очі від монітора, що робити?

Рекламний блок

Напередодні написання цієї статті я якраз працював до самої ночі і очі втомилися як ніколи. В голову почали лізти думки з приводу того, як щоденне сидіння біля монітора впливає на здоров'я людини і, особливо на очі. Але нічого не поробиш комп'ютери і ноутбуки так щільно увійшли в наше життя, що нікуди ми від них не дінемося. Хоча, іноді відвідують думки кинути все і поїхати в глухе село, де не буде ні комп'ютерів, ні Інтернету, ні віджетів, ні гаджетів... Але це так, відступ від теми.

Зараз практично за кожним робочим місцем закріплено комп'ютер і, практично весь свій робочий час людина проводить біля монітора. На цьому його пригоди не закінчуються, тому що, дійшовши додому, він знову сідає за комп'ютер, щоб подивитися нові фотографії своїх однокласниць або почитати розумні фрази в пабликах соцмереж, подивитися смішні ролики на ютубі, пограти в ігри і, наостанок, подивитися цікаве кіно перед сном. Природно, ведучи такий спосіб життя, ми просто знущаємося над своїми очима.

болят глаза от монитора

Що ж робити?

Є варіанти, звичайно:

1. Постаратися максимально скоротити своє проведення часу за комп'ютером.

2. Робити перерви в роботі щогодини.

3. Використовувати комп'ютери з сучасними дисплеями, які менше впливають на очі.

4. Знайти собі роботу на свіжому повітрі) Ну як варіант, я не міг не запропонувати.

5. Купити собі окуляри для комп'ютера.

6. Піші прогулянки.

7. Очні краплі.

Перші три варіанти я розписувати не буду, це просто треба взяти і зробити, а от про комп'ютерні окуляри пару слів напишу. Ці окуляри потрібно на себе приміряти тільки сидячи біля монітора. Окуляри для комп'ютера «o4ki.org». Якщо ви погано бачите і не можете ввечері розгледіти номер маршрутки тут, на жаль, ці окуляри вам не допоможуть. Але зате, з такими окулярами ваші очі будуть менше втомлюватися.

Зазвичай очки вибирають, дивлячись на оправу. Не в цьому випадку, головне, щоб в них було зручно. Краще заощадити на оправі і взяти дорогі лінзи.

Наступним номером у нас йдуть піші прогулянки. Це дуже допомагає. Прогулянки на свіжому повітрі знижують розумову втому і, як результат, очі починають менше хворіти. Не потрібно відразу після роботи відразу стрибати в машину або набиту маршрутку і поспішати додому, пройдіться кілька зупинок пішки.

Ранкові пробіжки також не завадять. Хоч вони і побічно, але все ж позитивно впливають на очі. Заняття спортом позитивно впливають на ваше здоров'я, голова менше болить і, як наслідок, очі менше ріжуть.

Багато радять використовувати очні краплі, але, чесно кажучи, я їх ніколи не використовував. Хоча ні, використав, коли зварюванням набив собі очі, але це вже з іншої опери. І, чесно кажучи, тоді краплі мені здорово допомогли.

Тепер невеликий порада для тих, хто так само, як і я працює вдома за комп'ютером. Ні в якому разі не потрібно замикатися і сидіти вдома цілодобово в інтернеті. Від цього не тільки очі сильно боліти, але ще й безсоння почнеться. Складіть собі графік роботи і не пересиджувати «за верстатом».

І так, якщо у вас очі від монітора, прямо зараз встаньте з-за нього і вийдіть на вулицю, після роботи зайдіть і купіть собі очні краплі, а на наступний день сходіть за очками. Не забудьте також зателефонувати друзям або близьким і запитати, чи не хочуть вони на вихідних з'їздити на природу.Рекламний блок