Як відправити повідомлення самому собі

Рекламний блок

Відправлення повідомлень самому собі може здатися для багатьох дурною і зовсім не потрібною функцією. Але іноді вона може і стати в нагоді.

Скажімо, Ви були в одного, користувались Інтернетом з його комп'ютера і знайшли цікаву програму чи статтю. І що робити, якщо флешки під рукою немає, а потрібно скопіювати посилання або файл-інсталятор? От саме зараз і ця функція стане в нагоді.

А якщо у Вас увійшло в звичку регулярно перевіряти пошту, то відправивши повідомлення самому собі, Ви зробите замітку, щоб не забути про що-небудь важливому або про майбутній захід.

Враховуючи, що зараз у кожного другого людини є сторінка вконтакті, то напишу я про цю соціальну мережу і про відправку повідомлень за допомогою Яндекс, Гугл і Маил пошти.

Як написати самому собі в вк

Зайдіть на свою сторінку вконтакте і виберіть зліва у Меню розділ «Мої повідомлення».

Как отправить сообщение самому себе

З правого боку буде кнопочка «Написати повідомлення», клікніть по ній.

Далі, в полі «Одержувач» введіть назву сторінки та виберіть себе із запропонованого списку, в полі «Повідомлення» введіть текст і натисніть «Відправити».

При цьому повідомлення буде відразу і прочитано. Якщо Ви хочете, щоб воно було відзначено як непрочитане, зайдіть на сторінку будь-якого свого друга, знайдіть себе у нього в друзях і навпаки свого профілю натисніть кнопку «Написати повідомлення».

Тепер просто введіть повідомлення і натисніть «Відправити».

Поверніться на свою сторінку і побачите там 1 нове непрочитане повідомлення.

Як написати собі з допомогою Яндекс.Пошти

Заходимо в свій ящик і в правому верхньому куті копіюємо електронну адресу.

Далі натисніть кнопку «Написати» і в полі «Кому» вставити скопійовану адресу. Напишіть потрібне повідомлення, можна, при необхідності, прикріпити файли, і натисніть «Відправити».

Якщо хочете, щоб повідомлення прийшло Вам в певний час натисніть на значок годин біля кнопки «Відправити». Виставите потрібну дату і час.

Як написати собі з допомогою Gmail пошти

Заходимо на пошту через свій обліковий запис Google і натискаємо на кнопку «Написати».

Зліва з'явитися поле для вводу повідомлення. Зліва вгорі клікніть по своєму профілю та скопіюйте електронну адресу.

Далі у вікні для вводу повідомлення в рядок «Кому» вставити скопійовану адресу. Потім у вільному полі напишіть повідомлення і натисніть «Відправити».

Тепер у Вас під входять буде ще одне нове непрочитаний лист.

Як написати собі повідомлення за допомогою пошти Mail.ru

Заходимо на свою пошту Mail.ru і в правому верхньому куті копіюємо електронну адресу.

Далі натискаємо на кнопочку «Написати листа».

В рядок «Кому» вставляємо скопійований адресу, можна написати тему, прикріпити файл. Потім наберіть повідомлення і натисніть «Відправити».

Тепер у мене під входять не 2, а 3 листи.

Впевнена, що для когось ця функція все-таки виявиться корисною. Я, наприклад, користуюся Mail.ru поштою, і коли відправила повідомлення, мені на телефон відразу прийшло сповіщення, яке буде відображатися до тих пір, поки я його не викину. Дуже навіть непогана альтернатива нотаток.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок