Стався збій модуля shockwave flash в Chrome

Рекламний блок

Напевно, багато хто вже знають, що для того щоб мати можливість дивитися відео-ролики в Інтернеті або грати у флеш-ігри потрібно встановити Flash Player, який використовується вже безпосередньо браузерами. Досить часто в браузерах вискакує повідомлення типу «Стався збій модуля shockwave flash».

У даній статті ми розберемо, як вирішити цю проблему в браузері Google Chrome. Щоб ви розуміли, про що йде мова, я вирішив викласти кілька скріншотів. Ось так виглядає помилка в русифікованому хромі:

Произошел сбой модуля shockwave flash в Chrome

А ось так в оригіналі:

Тепер давайте розберемося, в чому ж суть проблеми. Справа в тому, що для того, щоб відтворювати Flash хрому не потрібен додатковий плеєр, про який я писав в самому початку статті. Він у нас не такий, як всі інші браузери, він використовує для цього власний плагін. І виходить, що встановлений Flash Player вступає в конфлікт з вбудованим плагіном хрому.

Що нам потрібно зробити? – Вимкнути одне з двох: або плагін, або плеєр.

Вводимо в рядок chrome://plugins

У нас висвічуються модулі, і першим йде у нас Flashи в дужках (2 Files), тобто як ми і припускали за цей модуль відповідають два файли.

Шукаємо в правому верхньому куті посилання «Докладніше»

Дивимося на розташування цих двох файлів. Навпроти кожного з них доступна ссилочка «Вимкнути». Відключаємо вбудований модуль, який знаходиться за адресою: (... Application Data \ Google \ Chrome\...)

Перезавантажуємо браузер і перевіряємо зникла проблема.
Якщо ні, то встановлюємо останню версію Flash Player:

http://get.adobe.com/ru/flashplayer/

Якщо не зникла, то пробуємо відключати вже автономний Adobe Flash Player, а вбудований плагін залишаємо.

Так само можна виконати відновлення системи з контрольної точки на дату, коли все було в порядку. Як виконати відновлення системи.Рекламний блок