Як зареєструватися в Скайпі?

Рекламний блок

Важко знайти програму для спілкування в мережі краще, ніж Skype. Це давно визнаний фаворит, конкуренти якого намагаються зробити свої програми більш зручними, простими і швидкими, але гарного і цього виходить трохи. А «Скайп» продовжує розвиватися і, більш того, з кожним днем стає все більш популярним сервісом як за кордоном, так і в нашій країні. Головним плюсом цієї чудової програми можна назвати стабільну відеозв'язок, яка забезпечується за допомогою потужних і численних серверів. До того ж за спілкування між абонентами не потрібно платити. Взагалі не потрібно, за винятком тих випадків, якщо вам захочеться подзвонити на мобільний або стаціонарний телефон. Як би там не було, навіть платні дзвінки стоять сущі копійки.

Для того, що б скористатися Skype, необхідно завантажити програму і встановити її на комп'ютер. Оскільки про встановлення програми я розповідав дуже докладно, то сьогодні загострю увагу саме на реєстрації Скайпа.

Безкоштовна реєстрація в Skype

Отже, для початку ми повинні зайти на офіційний сайт компанії, розташований за адресою skype.com (відкриється сторінка російською мовою).

Далі вибираємо розділ «Завантаження», тут шукаємо свій пристрій, наприклад, комп'ютер і натискаємо кнопку «Завантажити».

Чому саме цей сайт? Взагалі, програма поширюється виключно безкоштовно, проте в неті можна знайти чимало сайтів, які дозволяють завантажувати її за гроші. Що б уникнути цієї долі, я рекомендую користуватися лише офіційними ресурсами. Крім того, це дозволить вам уникнути можливих вірусів і троянів, якими нерідко заражені файли, викачані з невідомих джерел.

Після того, як Skype буде завантажено на ваш жорсткий диск, встановіть його. В цій процедурі немає нічого складного, до того ж цей процес я вже описував раніше.

Як тільки програма буде встановлена, її автоматично запустить ваша операційна система. Перед собою ви побачите вікно, в якому необхідно ввести логін і пароль для входу в систему. Виглядає вона таким чином:

Оскільки ви ще не зареєстровані в «Скайпі», вам необхідно отримати дані для входу або просто зареєструватися. Для цього натисніть на більшу кнопку «Створити обліковий запис». У вікні браузера відкриється сторінка реєстрації.

Першими необхідно заповнити поля «Ім'я» і «Прізвище». Що саме тут писати, вирішувати тільки вам. Ви можете придумати якийсь псевдонім, однак я цього робити не раджу, тому що в цьому випадку вас буде фактично неможливо знайти друзям, адже вони будуть шукати вас під реальним ім'ям, а не під вигаданим. Втім, це питання залишається на ваш розсуд.

Наступним пунктом в нашому списку є адреса електронної пошти. Його необхідно ввести два рази. Будьте уважні, щоб не помилитися, адже в такому разі ваші дані можуть прийти на пошту зовсім іншій людині. Крім того, з деякими поштовими скриньками можуть виникнути проблеми - лист для підтвердження реєстрації може не прийти зовсім! Що б цього не сталося, я рекомендую використовувати пошту від Google або Яндекса.

Далі вам запропонують заповнити дані про себе. Серед них: дата народження, стать, країна, місто, мову і номер мобільного телефону. Вз всього цього списку обов'язковими є країна і вашу мову. Думаю, цілком зрозуміло, з яких причин. А от чи варто заповнювати іншу інформацію, вирішувати вам. Що стосується номера мобільного телефону, то його ви можете вписати. З його допомогою, наприклад, можна буде швидше відновити доступ до Skype. З іншого боку, номер мобільного буде видно вашим контактам.

Вам буде запропоновано повідомити про те, для яких цілей ви будете використовувати месенджер - в основному для бізнесу або в основному для приватних бесід. Ці дані ви можете вказати за власним бажанням - зрештою, не так вже й важливі.

Вкрай важливий пункти - заповнення поля «Логін». Що це таке? Це унікальне ім'я користувача в системі, яке він повинен придумати самостійно. Саме з допомогою логіна ви будете заходити в програму. Допускається використання тільки латинських літер і цифр (не менше 6 і не більше 32 знаків), спеціальні символи прописати не вийде.

Головна проблема полягає в тому, що більшість простих латинських слів давно належать іншим користувачам (програмою користуються мільйони людей по всьому світу), тому необхідно придумати що-небудь таке, до чого ще ніхто не здогадався. Якщо вам нічого не приходить в голову, то просто візьміть своє улюблене слово і напишіть його в рядок. Система перевірить його і скаже, що воно вже зайняте, тому запропонує вам свої можливі варіанти. Наприклад, я взяв слово privet і ось яку заміну мені запропонувала система:

Ідемо далі. Тут нам належить написати пароль. Про те, як це краще робити, я писав в одній з минулих статей. Тим не менш, нагадаю, що найбільш оптимальним паролем є звичайне російське слово, написане на латинське розкладці. Плюс до нього потрібно додати пару-трійку цифр і кілька спеціальних символів. Наприклад, якщо ми візьмемо слово «Валянок», то у нас вийде Dfktyjr. Додаємо до нього цифру 15, пару символів і отримуємо приблизно такий пароль 15Dfktyjr*?-. Сказати, що він надійний, значить, не сказати нічого. Тим не менш, я рекомендую, що б пароль складався як мінімум 10-12 символів - тоді підібрати його буде неможливо (ну хіба що у зловмисника є п'ят років в запасі для цього або пароль буде вкрадений з комп'ютера трояном). Пароль записуємо два рази.

Якщо ви вказали свій номер телефону трохи раніше, то можете підписатися на СМС-повідомлення від Skype, які будуть приходити на телефон з різною періодичністю. Користуватися цією послугою я б не став, але у вас може бути інша думка на цей рахунок. Першим повідомлення на телефон при підписці зазвичай приходить посилання для установки мобільної версії програми. Втім, можна підписатися на повідомлення по електронній пошті.

Передостаннім кроком є введення каптчі. Вона стандартна, складається з літер, іноді до них додаються цифри. Якщо немає можливості розглянути символи, ви можете прослухати цей текст, натиснувши на значок у вигляді мегафона.

Нарешті, залишається натиснути на велику зелену кнопку з написом «Я згоден (-на) - Далі».

*****

Ну а мені лише залишається вас привітати з тим, що ви нарешті змогли зареєструватися у Skype і тепер зможете спілкуватися зі своїми друзями і близькими людьми стільки, скільки вашій душі завгодно! Якщо захочеться використовувати програму для дзвінків на звичайні телефони, скористайтесь платними послугами. Більш детально цей момент ми обговоримо з вами як-небудь іншим разом.

Рекламний блок