Як запустити безпечний режим windows 10?

Рекламний блок

«Нова операційна система від Microsoft відрізняється стабільністю та високим рівнем безпеки», — стверджують розробники Windows 10.

Але прості користувачі не поспішають з ними погоджуватися, адже «сира» операційна система буквально набита помилками і несовместимостями, на тлі яких всі її позитивні сторони стають не такими вже й позитивними.

Особливо сильно напружує всіх, хто оновлений до останньої версії, безпечний режим Windows 10, а, точніше, те, що рідкісний користувач знає, як його активувати.

Зміст:


 • Способи активації безпечного режиму Windows 10
 • Настройка завантаження з зовнішнього носія
 • Налаштування режиму під час завантаження з жорсткого диска

 • Безпечний режим (БР) — опціональна можливість завантаження пристрою з базовими налаштуваннями і мінімальним навантаженням на всі компоненти, в т. ч. апаратні.

  Запуск через безпечний режим Windows 10 дозволяє видаляти шкідливі і несумісні програми, відновлювати пошкоджені драйвера і пр.

  безопасный режим windows 10

  Способи активації безпечного режиму Windows 10


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Завантажитися в БР остання ОС від Microsoft дозволяє двома методами:

 • з зовнішнього носія;
 • з жорсткого диска комп'ютера.
 • Перший варіант — запуск з зовнішнього носія, допомагає, коли комп'ютер не включається. А якщо пристрій здатне завантажитися, хоч і з помилками, то найзручніше потрапити в БР прямо з системи.

  повернутися до меню ^

  Настройка завантаження з зовнішнього носія


  Вставте диск або інший зовнішній носій з завантажувальної версією Windows 10 в пристрій і виконайте завантаження з нього.

  Перше вікно, що пропонує вибрати мовні налаштування і часовий пояс встановлюваної системи, можна пропустити, натиснувши на кнопку «Далі».

  безопасный режим windows 10

  У вікні запуску установки потрібно тиснути не на велику кнопку по центру, а на «Відновлення системи», розташовану в лівому нижньому кутку.

  безопасный режим windows 10

  Режим відновлення передбачає різноманітні вбудовані можливості, але для запуску БР в Windows 10 потрібно зупинитися на пункті «Діагностика».

  безопасный режим windows 10

  Там, у свою чергу, зупиняйтеся на варіанті «Додаткові параметри».

  безопасный режим windows 10

  Ми знайшли те, що шукали — командний рядок. Саме її і потрібно запустити.

  безопасный режим windows 10

  У загрузившемся чорному вікні консолі введіть наступну команду: «bcdedit /set globalsettings advancedoptions true». Закінчивши введення, натисніть клавішу Enter і закрийте вікно.

  безопасный режим windows 10

  У знову відкритому меню пункт «Продовжити». Натискання на кнопку повинно перезавантажити систему в режимі налаштування способів завантаження системи.

  безопасный режим windows 10

  Тепер завантаження операційної системи буде починатися меню вибору режимів, вибирати які потрібно через функціональні клавіші F1-F9. Безпечний режим — F4-F6.

  безопасный режим windows 10

  повернутися до меню ^

  Налаштування режиму під час завантаження з жорсткого диска



  Рада! Коли є можливість завантажити систему, нехай з помилками та іншими недоліками, то можна впоратися і без зовнішнього носія. Принцип активації меню вибору режиму завантаження майже такий же, як і у випадку з зовнішнім носієм, хіба командний рядок не знадобиться.

  Запустіть меню «Пуск» або затисніть клавішу Win R. У загрузившемся вікні запуску введіть команду MSCONFIG. Ця команда відкриває додаток, що відповідає за налаштування конфігурації завантаження операційної системи.

  безопасный режим windows 10

  У вікні «Конфігурація системи» натисніть «Завантажити». У нижній частині вкладки представлений список режимів завантаження, з яких виберіть потрібний. Для збереження налаштувань натисніть кнопку «Застосувати» або «ОК».

  безопасный режим windows 10

  Після збереження змін ви можете перезавантажити пристрій будь-яким зручним способом. При відсутності серйозних проблем з файлами і апаратними компонентами, система завантажиться в БР.



  Врахуйте! Якщо не змінити налаштування після використання безпечного режиму, то операційна система буде завантажуватися тільки в ньому.

  Альтернативним способом запуску БР при завантаженні з жорсткого диска є перезавантаження через стандартне меню «Пуск» з затиснутою клавішею Shift, Комбінація відкриває меню, де слід натиснути на кнопку «Діагностика».

  безопасный режим windows 10

  У вікні, виберіть «Додаткові параметри».

  безопасный режим windows 10

  Далі, Параметри завантаження».

  безопасный режим windows 10

  На наступному екрані тисніть кнопку «Перезавантаження» і чекайте, поки система включиться.

  безопасный режим windows 10

  Тепер екран включення повинен пропонувати вибір режиму, виберіть «Безпечний режим» можна, через натискання клавіші F4.

  безопасный режим windows 10

  Рекламний блок