Як розморозити сторінку ВКонтакте?

Рекламний блок

ВКонтакте - соціальна мережа номер один в Росії. В ній зареєстровано величезну кількість користувачів. Незважаючи на те, що соцмережею користуватися неймовірно просто, іноді з неї виникають проблеми. Ось вам приклад: учасник цього інтернет-проекту заходить на свою сторінку і замість звичної стіни з записами і своїм аватаром бачить напис «Ми виявили на сторінці підозрілу активність і тимчасово заморозили її, щоб вирвати з рук зловмисників». Це означає, що аккаунт був заблокований і його необхідно розблокувати. Як це зробити? Чому сталася заморозка? Давайте разом шукати відповіді на ці непрості питання.

Чому заморозили сторінку?

Дуже багато користувачів ВКонтакте задаються цим питанням, адже вони нічого протиправного не робили. Так у чому ж справа? Насправді відповідь дуже проста. Справа в тому, що акаунти учасників соціальних мереж вкрай часто піддаються атакам хакерів. Якщо говорити точніше, то до сторінках намагаються підібрати пароль і якщо це відбувається успішно, потрапивши на сторінку користувача зловмисники починають поширювати шкідливі файли та посилання, в яких часто містяться віруси. Як тільки адміністрація проекту зауважує підозрілу активність, то відразу ж заморожує профіль.

Що б такого не відбувалося, необхідно запам'ятати кілька простих правил. По-перше, придумайте якомога більш складний пароль, що б його неможливо було підібрати. Він повинен складатися як мінімум з 12 символів, причому зобов'язаний містити цифри, літери та спеціальні символи виду №;%? і так далі. По-друге, ніколи і ні при яких умовах не зберігайте паролі в браузерах, оскільки саме звідти їх найлегше вкрасти шахраям за допомогою простого вірусу. І, звичайно ж, ніколи не давайте доступ до сторінки навіть найкращим друзям - це може погано скінчитися для вас.

Розморожування сторінки

Що ж, друзі, ми щиро сподіваємося, що ви засвоїли прості правила, про які ми написали трохи вище. Тепер же перейдемо безпосередньо до розморожуванні облікового запису. Робити це зовсім не складно. Зайдіть на головну сторінку проекту. Перед собою ви побачите табличку з написом «Відновлення доступу до сторінки. Якщо нічого не вийшло, то просто пройдіть по цьому посиланню vk.com/restore.

Перше, що необхідно ввести, це телефонний номер, логін або адресу електронної скриньки, на який була зареєстрована сторінка. Вводите щось одне, вписуєте в з'явилося віконце каптчі.

Ви бачите свій аккаунт. Якщо це він, то підтверджуєте це, натиснувши на кнопку «Так, це потрібна сторінка».

Тепер необхідно дочекатися, поки вам не прийде спеціальний код. Якщо ви раніше ввели номер стільникового, код прийде sms-повідомлення, а якщо пошту, то доведеться перевірити поштову скриньку - туди має прийти посилання для відновлення доступу. Іноді код або повідомлення може прийти з невеликою затримкою, будьте до цього готові.

Власне, ось і весь процес. Як бачите, нічого складного в цьому немає.

Якщо код не приходить протягом години, то проблема криється в чомусь іншому. Але в чому саме? Візьміть будь-який відомий вам анонімайзер і спробуйте зайти на свою сторінку, не вводячи логін і пароль. Якщо вона не заморожена, то на вашому комп'ютері з 99%-ою ймовірністю знаходиться вірус, від якого необхідно позбутися. Цей вірус змінює файл hosts, розташований вашій операційній системі і перенаправляє вас на зовсім інший ресурс, який тільки виглядає, як ВКонтакте.

Вдаватися в подробиці ми не будемо, однак зауважимо, що знайти цей вірус часом неможливо навіть за допомогою антивірусного ПЗ. Тому ми пропонуємо вам просте рішення. Скачайте на офіційному сайті утиліту Dr.Web CureIt!, яка сканує систему на предмет шкідливих файлів і автоматично змінює файл hosts на оригінальний. Просто запустіть утиліту і натисніть старт. Через деякий час (сканування може займати від декількох хвилин до декількох годин) ви зможете зайти в ВКонтакте.

І ще одне - якщо вас просять відправити СМС або ввести номер свого мобільного телефону, знайте, що вас хочуть обдурити. Навіть якщо ви пошлете повідомлення, сторінка не буде розморожена, а ви втратите грошових коштів на своєму рахунку.

Рекламний блок