На комп'ютері збивається час і дата, що робити?

Рекламний блок

На комп'ютері збивається час і дата, і ви їх виставили знову. Але через кілька включень, або навіть на наступний раз, вони збилися по новій. Це часта проблема і з нею стикалися багато користувачів. Але вона вирішується досить легко.

З якої причини збивається час і дата, і як це виправити?

  • Найчастішою причиною служить сіла батарейка, на материнській платі. Тут, як правило, час і дата збиваються регулярно. Після кожного вимкнення комп'ютера, відбувається скидання цих налаштувань.sbivaetsya-data-i-vremya-na-kompyutere-1
  • Для того, що б переконатися в цьому, необхідно зайти в Bios і подивитися, яке там виставлено час. Якщо він збився — значить дійсно проблема, швидше за все в батарейці. Що б її замінити, необхідно відключити від живлення системний блок, зняти з нього кришку і знайти на материнській платі плоску батарейку, яку тримає фіксатор. Потім потрібно витягти її на місце старої встановити нову з такою ж маркіровкою. Після цього включаємо комп'ютер, заходимо знову в Bios виставляємо там дату і час. Те ж саме робимо в операційній системі.

  • Іноді, причиною постійної зміни часу, може послужити не вірно вибраний часовий пояс. Що б це виправити, натискаємо на годинник і відкриваємо «зміна налаштувань дати і часу». Там ми вибираємо наш часовий пояс. Перевіряємо синхронізацію з сервером, якщо все правильно, то час співпаде.sbivaetsya-data-i-vremya-na-kompyutere
  • Якщо ви знаходитесь на території Росії, може виникнути ще одна проблема: час буде поспішати на годину вперед, або відставати. Це пов'язано зі скасуванням переходу на літній час. З цією проблемою можна зіткнутися навіть якщо ви користуєтеся Windows 7. З цього, що б виправити цю ситуацію, необхідно завантажити всі останні оновлення для вашої операційної системи, які позбавлять вас від постійного коригування часу.
  • Проблема може виникнути, якщо ви користуєтеся активаторами і різними іншими утилітами, що дозволяють продовжити пробний період користування платними програмами. В основі багатьох лежить переклад годин, для «обману» захисту програмного забезпечення. Найкращим виходом буде переустановка системи та уникнення в подальшому таких утиліт.
  • Не часто, але все ж трапляється що причина скидання часу — вірус. Встановіть на свій комп'ютер антивірус і перевірте його на наявність шкідливого ПЗ.
  • Ось основні причини, які тягнуть за собою скидання часу і дати. Як бачите, в більшості випадків, усунути їх не складе особливої праці. Якщо виникли запитання, задавайте їх у коментарях. Удачі!

    Рекламний блок