Як зробити кросворд у Ворді

Рекламний блок

Якщо Вам потрібно зробити кросворд, наприклад, дитині в садок, школу, або для чого-небудь іншого, то в цій статті ми детально розглянемо, як можна зробити кросворд у Ворді. Складного в цьому нічого немає. Потрібно просто намалювати таблицю, прибрати в ній зайві кордону, зафарбувати кольором клітинки і розставити номери питань.

Отже, приступимо. Для початку створимо таблицю. Зробити таблицю в Ворді можна різними способами. Перейшовши за посиланням, прочитайте про них.

Переходимо на вкладку «Вставка», натискаємо на кнопочку «Таблиця» і виділяємо потрібну кількість квадратиків. Щоб таблиця з'явилася на аркуші, натисніть мишкою по правому нижньому квадрату.

Как сделать кроссворд в Ворде

Далі потрібно змінити висоту і ширину комірок таблиці, щоб вона була більше схожа на кросворд.

У лівому верхньому куті таблиці натискаємо на чотири стрілочки, спрямовані у різні боки, щоб виділити таблицю. Клікаємо по виділеному правою кнопкою миші і з контекстного меню вибираємо «Властивості таблиці».

У наступному вікні нас цікавить дві вкладки «Рядок та Стовпець. На першій ставимо галочку в поле «Висота» і визначаємо відповідне значення. На другий ставимо галочку в полі «Ширина» і задаємо значення. Натискаємо «ОК».

На цьому етапі, кросворд, який ми робимо в Ворді, має виглядати наступним чином. Я його виділила і вирівняла по центру сторінки.

Тепер давайте закрасимо клітинки в кросворді. Вони можуть відповідати або порожніх клітинок, або клітинок, які потрібно вписувати слова-відповіді та інше. У прикладі, закрасимо клітинки, які відповідають ключовим словом.

Ставимо курсор мишки в клітинку, яку потрібно зафарбувати, і на вкладці «Головна», біля цебра з фарбою, натискаємо на чорну стрілку. З випадаючого списку виберіть потрібний колір. Оскільки нам потрібно зафарбувати кілька осередків, відразу виділимо мишкою рядок і потім виберемо колір.

Далі, нам потрібно прибрати зайві кордону в кросворді.

Ставимо курсив в клітинку і на вкладці «Головна» клікаємо по стрілочці біля кнопки «Кордону». У випадаючому списку ті межі, які поставлені в комірці, виділені жовтим кольором. Щоб прибрати непотрібні, клікніть по них мишкою.

Окремо виділяйте кожну клітинку і видаляйте для неї зайві кордону.

Ця робота досить копітка і займе трохи часу. У мене кросворд має наступний вигляд.

Тепер виділимо кордону деяких осередків в кросворді. Це можуть бути осередки, у яких розставлені номери питань, або клітинки, з яких складеться ключове слово. У прикладі, виділимо комірки з ключовим словом.

Переходимо на вкладку «Робота з таблицями» – «Конструктор» (вона з'явиться тільки тоді, коли курсор буде встановлений в будь-якій комірці таблиці). У групі «Малювання кордонів» вибираємо стиль, товщину і колір кордонів. Після цього курсор прийме вигляд олівця, обведіть їм потрібні кордону в таблиці. Щоб цей олівець пропав, і можна було далі працювати з таблицею, натисніть на кнопочку «Намалювати таблицю».

І останнє, що залишилося зробити – це розставити номери питань. Встановлюйте курсив в клітинку і ставте потрібну цифру.

При необхідності, виділивши цифру, можна вибрати для неї інший розмір або колір, зі спливаючого меню.

Думаю, тепер Ви переконалися, що робити кросворд у Ворді не так вже й складно. У цій статті ми намалювали наступний кросворд.

Використовуючи рекомендації, описані в статті, можна створити кросворд у Ворді і трохи іншого вигляду.Рекламний блок