перенести файл з комп'ютера на комп'ютер

Рекламний блок

Фото і відео з відпустки, музика та фільми, настановні файли для програм і ще безліч файлів і документів зберігатися на комп'ютері сучасного користувача. І, хоч і не часто, але все ж виникає така ситуація, коли Ви хочете скинути одному відео з останньої поїздки, інсталяційний файл для якої-небудь програми, або, скажімо, Вам необхідно завантажити файл з домашнього комп'ютера на робочий. У статті я розповім кілька способів, які допоможуть Вам перенести файл з комп'ютера на комп'ютер.

Перший і найпростіший спосіб полягає в звичайному копіюванні файлів. Для цього нам знадобитися флешка достатнього обсягу пам'яті, CD або DVD диск. Якщо файли займають дуже багато місця, можна використовувати зовнішній жорсткий диск. Вставляємо Флешку в USB-роз'єм і копіюємо дані, точно також підключається і зовнішній жорсткий диск. На CD або DVD диск просто записуємо файли, для цього може знадобитися установка спеціальної програми для запису дисків. Далі просто віддаємо записане пристрій одному.

Как перенести файл с компьютера на компьютер

Другий спосіб полягає в копіюванні даних з жорсткого диска. Для цього необхідно вийняти жорсткий диск з одного комп'ютера, на якому зберігатися необхідний файл, і поставити його на інший комп'ютер. Потім копіюєте дані і встановлюєте жорсткий диск назад, на рідне комп'ютер. Хоч спосіб і досить складний, зате Ви можете не боятися за втрату даних. Відразу потрібно зазначити, що для недосвідченого користувача цей спосіб не буде найлегшим. Адже більшість з нас не вирішиться самостійно відкривати системний блок і щось там міняти. Якщо Ви все ж хочете самостійно витягти жорсткий диск, рекомендую прочитати наступну статтю: як зняти жорсткий диск з комп'ютера.

Жесткий диск

Третій спосіб полягає у використанні мережного кабелю і створення з'єднання між двома комп'ютерами. Як це зробити, детально описано в статті – як підключити ноутбук до комп'ютера. У цьому випадку, ви просто з'єднуєте кручений парою два комп'ютера і налаштовуєте між ними мережа. Потім, копіюєте файл в створену папку, і тоді інший користувач має до нього доступ. Тим, хто хоче з'єднати між собою два комп'ютера через роутер, а не безпосередньо через кабель, раджу прочитати статтю – як з'єднати два комп'ютери між собою.

Соединение между двумя компьютерами

Суть четвертого способу полягає у використанні файлообмінників. Це Вам може допомогти і в тому випадку, якщо Ваші друзі або родичі живуть в іншому місті, і немає можливості безпосередньо з'єднати два комп'ютери або передати флешку. На сьогоднішній день існує безліч файлообмінників: Cloud Mail.ru, Dropbox, Яндекс Диск, Диск Google. Суть, в принципі, однакова для всіх. Раніше, я вже писала статтю Dropbox – що це за програма і як налаштувати Dropbox, прочитати їх Ви зможете просто перейшовши за посиланням. Встановлюєте обрану програму на обох комп'ютерах. Потім додаєте файл в локальну папку хмарного сховища, яка знаходиться на комп'ютері, після чого відбувається автоматична синхронізація з хмарою. Далі інший користувач зі свого комп'ютера запускає файлообмінник, входить, використовуючи той самий поштовий ящик і пароль, що і Ви. Виконується синхронізація і на його комп'ютері теж створюється локальна папка із завантаженими файлами. Тепер він може переглянути їх, скопіювати або навіть додати щось своє в папку. Якщо Ви не хочете розголошувати логін і пароль, можна створити посилання на файл, у Вашому файлообміннику, і надіслати його другові. В цьому випадку він зможе подивитися або завантажити його.

Файлообменники

П'ятий спосіб – це використання програми TeamViewer на комп'ютерах. Статтю про те, як настроїти віддалений доступ через TeamViewer, Ви можете прочитати за посиланням. Цей спосіб дуже допоможе і в тому випадку, якщо на роботі Вам знадобитися файл, який зберігається на домашньому комп'ютері. З TeamViewer Ви з легкістю зможете завантажити його. Невелике уточнення – потрібно, щоб домашній комп'ютер в цьому випадку був включений. Також через TeamViewer, при створенні підключення, Ви зможете завантажувати і переглядати файли з іншого комп'ютера.

TeamViewer

На цьому, мабуть, все. Як перенести файл з комп'ютера на комп'ютер – ми розібралися. Вибирайте спосіб підходить саме Вам і, впевнена, все вийде.Рекламний блок