Текстові картинкиогляд сервісів

Рекламний блок

tekstovyie-kartinki-obzor-servisov

Я впевнений, що ви далеко не один раз бачили так звані текстові картинки, на яких зображений той чи інший об'єкт. Найбільшою популярністю вони користуються в таких соціальних мережах, як ВКонтакте і Однокласники. Користувачі часто запитують, як їх створювати? Невже сидить людина і підбирає кожну букву? Що ви, звичайно ж ні, для цього існують спеціальні онлайн-сервіси, про які я вам розповім більш докладно. Більш того, ці сервіси дозволять вам створювати такий малюнок, який ви самі хочете всього лише за кілька кліків.

TEXT-IMAGE.com

Дуже зручний на мій погляд сервіс, який пропонує відразу кілька варіантів вирішення вашої проблеми. Отже, відкриваємо сайт і вибираємо розділ Convert.

Тут необхідно завантажити файл (картинку, яка вам сподобалася, натиснувши кнопку «Огляд». Потім виберіть один із стилів (HTML, Matris або ASCII) і натисніть кнопку Convert в нижній частині екрана, як показано на скріншоті:

Я вибрав стиль HTML і ось що у мене вийшло.

Раджу побільше експериментувати, це досить цікаво.

Phote2Text.com

Чесно кажучи, це проект мені сподобався набагато більше попереднього, хоча тут менше налаштувань (їх взагалі майже немає, якщо говорити чесно). Просто завантажуємо нашу картинку з головної сторінки сервісу і бачимо результат, який відразу ж можемо копіювати, наприклад, в соціальну мережу.

Ось що вийшло з моєї картинки. По-моєму, цілком непогано.

Typorganism.com

Наостанок - ще один сервіс. Правда, розібратися в ньому важкувато - справа в тому, що він приймає для обробки далеко не всі картинки, тому мені довелося трохи посидіти з її розмірами.

Процес дуже простий. У меню на головній сторінці вибираємо підрозділ ASCII-O-Matic і завантажуємо свою картинку. В якості прикладу виступає ось такий котик:

Дуже навіть непогано. Що б його скопіювати, натисніть на кнопку Generate HTML.

*****

Сподіваюся, трьох сервісів вам буде достатньо. Тепер ви можете завантажувати будь-яке зображення та отримувати його у вигляді текстової картинки.

Рекламний блок